Bu Yasaklamalarla Erdoğan Gider

Bu Yasaklamalarla Erdoğan Gider
Onlarca Başbakan gördüm bu yasaklamalarla Erdoğan gider

1946 Yılından bu yana (68) yıldır aralıksız muhtarlık yaparak Türkiye rekortmeni olan 96 yaşındaki Fethiyeli muhtar Hasan Şaröz tecrübesini konuşturarak “AKP yasakçı zihniyetiyle önümüzdeki seçimlerde yarı yarıya oy kaybedecek” dedi.

O bugüne kadar onlarca hükümet, Cumhurbaşkanı, Başbakan gördü. 1918 doğumlu olan Fethiye’nin Kesikkapı mahalle muhtarı Hasan Şaröz 1946 yılından bu yana aralıksız mahalle muhtarlığı görevini sürdürüyor. Tam bir internet tutkunu. Her kelimesinde internetten bahsediyor ve gündemi yakından takip ediyor.

İsmi Sokağa Verildi

Tarihe canlı tanıklık eden ve 1946 Yılında bu yana 68 yıldır aralıksız muhtarlık yapan Fethiye’nin Kesikkapı mahalle muhtarı Hasan Şaröz’ün adı Fethiye Belediyesi tarafından “Muhtar Hasan Şaröz” olarak sokağa verildi. 96 yaşındaki Hasan Şaröz halen muhtarlık görevini sürdürüyor. 2012 yılında da en başarılı muhtar seçilen Şaröz günümüz Türkiye’si için “Bu güne kadar onlarca hükümet, Cumhurbaşkanı, ve Başbakan gördüm. Ancak bu hükümetin uyguladığı yasaklar nedeniyle önümüzdeki seçimlerde oylarının yarıya ineceğini tahmin ediyorum.” diyerek AKP’ye %25’lik şans tanıdı. (BCK)

Odatv

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com