Bu Yayın Grubunda Sövmek Serbest!

Bu Yayın Grubunda Sövmek Serbest!
Bu yayın grubunda küfür etmek, sövmek, ana avrat dümdüz gitmek serbest! İşte yayın grubunda yaşanan ilginç küfür olayları...

Daha önce de küfür skandalıyla sarsılan Sabah Gazetesi'nin binası ikinci kez aynı skandalla sallandı.

Bu kez küfür eden Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler'di.

Daha önce de bir diğer Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak küfür etmişti.

Dün medyaradar.com'da yayınlanan habere göre; Takvim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, sayfanın geç yapılması nedeniyle spor servisi sayfa sekreteri İbrahim Kasap'a sesini yükselterek ağır küfürler yağdırdı.. Olay daha sonra Ergün Diler'in odasında devam etti. Diler, tartışmanın sonunda tekrar küfrederek, "S.. tir git lan bu gazeteden" dedi. Kasap da "Ben senden önce bu gazetedeydim sen git" diye yanıt verdi.. Ergün Diler bu sözlere de küfürle yanıt verince Kasap bu kez İnsan Kaynakları servisine çıkıp olanları anlattı. Takvim'in personeli de küfürleri Yayın Yönetmeni Ergün Diler'in yaptığını anlattılar.

DAHA ÖNCE DE KÜFRETTİ

Ergün Diler'in ismi daha önce de bir küfür olayıyla anılmıştı. Diler, Yenişafak'ta çalışırken Ankara'da görevli muhabir Yakup Bulut'a toplantıda ağır küfürler etmişti. Muhabir olayı dava konusu da yapmıştı. Bu olaydan sonra Yenişafak'tan ayrılmak zorunda kalan Diler, daha sonra Takvim'in Yayın Yönetmenliği'ne getirildi.

KÜFÜR OLAYI İLK DEĞİL

Sabah'ın binası daha önce de küfür sesleriyle yankılanmıştı. Sabah'ın Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, Başbakan'ın yakınlarıyla ilgili olarak sürekli haber yapılmasına sinirlenmiş ve “S..cem bunları, burayı aile gazetesine çevirdiler” demişti.

ATV Haber'in Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş da başka bir küfür skandalıyla gündeme gelmişti. Çekim sırasında “S…tir” gibi laflar kullanan Aktaş'ın görüntüleri youtube'a düşmüştü.

Sabah&ATV Grubunun Yayın Yönetmenleri'nin muhabirler, spor müdürleri, başbakanın ailesi ve izleyicilere yönelik küfür koleksiyonu son olayla daha da genişlemiş oldu. Medya etiği açısından ise durum oldukça vahim.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com