Buca'dan TFF'ye tepki!

Buca'dan TFF'ye tepki!
Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in, Etik Kurulu'ndan gelen rapora dayanarak, "Şike sahaya yansımamış" açıklaması ve 58. maddenin değiştirilmesi, geçen sezon Süper Lig'den küme düşen Bucaspor'da büyük tepki yarattı.

Konuyla ilgili süreçte hem Mehmet Ali Aydınlar, hem de Yıldırım Demirören'le yapılan toplantılarda İzmir ekibini temsil eden 2. Başkan Hüsnü Kaya, "Türk futbolu bir güneş ise resmen balçıkla sıvadılar" dedi.

"Madem şike sahaya yansımadı, o zaman Demirören "Sizin mağduriyetinizi maddi-manevi gidereceğiz' diyerek bize neyin sözünü verdi?" diye soran Kaya, "Ortada Etik Kurulu'ndan gelen ilk rapor var. Ne değişti de ikinci raporda birden şike sahaya yansımamış oldu?" şeklinde konuştu.

Demirören'in kendilerine büyük ihtimalle, "Kusura bakmayın, sizin mağduriyetiniz yokmuş. Çünkü şike sahaya yansımamış" diyeceğini tahmin ettiğini vurgulayan Kaya şunları söyledi: "Bizi resmen oyaladılar. Sözün bittiği yerdeyiz. Mahkeme sürecine zaten müdahil olduk. TFF'nin karar sürecine de müdahil olacağız. UEFA'ya, CAS'a kadar gidip hakkımızı arayacağız." (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com