Bugün Eczacılar Günü

Bugün Eczacılar Günü
Sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, üretimini ve vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayan, eczacıların "Eczacılık Günü" bugün Kütahya'da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, üretimini ve vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayan, eczacıların 'Eczacılık Günü' bugün Kütahya'da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Sağlık hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olan eczacılar, sağlık sistemi içerisinde çok önemli bir yere sahip. Günümüzde ise teknolojinin gelişmesi ile toplumun ihtiyacı olan sağlık hizmetleri de halka daha da kaliteli sunulmaya başlandı. Türk eczacılığının almış olduğu önemli mesafe, sağlık gibi bütün toplumunu ilgilendiren bir konuda eczacıların da sorumlulukları giderek artırmaktadır.
Türkiye Eczacılar Birliği 35. Bölge Kütahya Eczacılar Odası tarafından 14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Edinilen bilgiye göre, bugün saat 10:00'da Valilik önünde bulunan Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve saygı duruşu ile etkinlikler başlayacak.
Daha sonra saat 15:00'da Labaratuar Tetkik Sonuçları eğitim sunumu Dr. Hakan Timur tarafından, saat 17:00'da ise Kriz Dönemlerinde Stres yönetimi sunumu konulu konferans Psikolog Ömer Faruk Kulluk tarafından Kütahya Eczacılar Odası toplantı salonunda gerçekleştirileceği bildirildi.
Akşam saat 19:30'da ise Aizona otelde akşam yemeği sunumu yapılacağı açıklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com