Bülent Arınç AKP'nin sansürüne mi uğradı?

Bülent Arınç AKP'nin sansürüne mi uğradı?
Bülent Arınç'ın TRT Türk'e verdiği ve Başbakan Erdoğan hakkında eleştirilerin yer aldığı demecinin sansüre uğradığı iddia edildi.

Bülent Arınç'ın partiye ve Erdoğan'a yönelik eleştiriler barındıran demecinin, AKP'nin resmi internet sitesinde sansürlendiği iddiası, Bülent Arınç'ı partiden istifa edeceği yönündeki haberleri doğrular nitelikte.

T24’ün haberine göre, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın TRT Türk’e verdiği ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik eleştiriler barındıran demeci, Ak Parti’nin resmi internet sitesi www.akparti.org.tr de sansürlendi.
 
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın, “Ben sadece bir bakan değilim, benim özgül bir ağırlığım var. Benim yıpranmamam lazım. Hiçe sayılmamam lazım. Birilerinin kum torbası haline getirilmemem lazım. Başbakan ile hükümet sözcüsü arasındaki çelişkinin sorumlusu ben değilim. Bu çelişkinin izah edilmesi dün, bugün, yarın kendisinden beklenir. Bence de çok doğru olan düşüncelerini Başbakan bugün, yarın açıklamalı” sözleri sitede yer almadı. 
 
Konuya ilişkin siteye konulan deşifrenin tamamı da bir süre sonra internet sitesinden kaldırıldı.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com