Bülent Arınç'ın Acı Günü

Bülent Arınç'ın Acı Günü
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, amcası Mustafa Arınç'ın kızı Keriman Ülker'in (61) cenaze törenine katıldı.

Dün (31 Ocak) Manisa'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Ülker'in cenaze töreni için gelen Arınç, ilk olarak Teşvikiye Mahallesi'ndeki eve geçti. Burada, Ülker'in eşi Yaşar Ülker, çocukları Nihan ve Ender'e taziyelerini bildirdi. Daha sonra cenaze namazının kılınacağı Hatuniye Camisi'ne giden Bakan Arınç, merhumenin kardeşleri Oğuz ve Ahmet Arınçla kucaklaştı.

Cenaze töreninde AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Çerçi, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Manisa Valisi Celalettin Güvenç, Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Manisa İl Başkan Vekili Çetin Güngör, İl Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz ve Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli başta olmak üzere çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Öğle namazından sonra cenaze namazına geçildi. Aynı camide Hayati Aralar ve Mustafa Çakmak isimli vatandaşların cenaze namazlarına da iştirak eden Bakan Bülent Arınç, son olarak amca kızının namazını kıldı. Tabutun omuza alınmasına destek veren Arınç, daha sonra Kırtık Mezarlığı'na geçti ve defin işlemine katıldı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com