Bülent Arınç'tan Cemaat'e şok tehdit

Bülent Arınç'tan Cemaat'e şok tehdit
Manisa’da partisinin belediye başkan adayı tanıtımına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç yaptığı konuşmada Cemaat'i adeta tehdit etti.

Daha önce devamlı Başbakan Erdoğan’la söylemleri ters düşen Bülent Arınç, Cemaat’e ağır eleştiriler getirdi ve kısaca biz olmazsak siz rahat nefes alamazsınız dedi.   

Bülent Arınç, "Bu hükümet olacak ki sizler de çok daha fazla hizmet yapacaksınız. Bu hükümet olacak ki sizler de rahat bir nefes alacaksınız. İnancınızı yaşayacaksınız. Yeni gençler yetiştireceksiniz. Yurtlar açacaksınız. Kurslar açacaksınız." diye konuştu.

Daha önce cemaatlere seslenerek "biz varsak siz de varsınız yoksak yoksunuz" diyen Arınç bu kez de "Bize seçimleri kaybettirirseniz zararlı çıkan siz olursunuz" cümleleriyle adeta gözdağı verip şunları söyledi:

"Siz bana seçim kaybettirirseniz ben bunun karşılığını bir başka seçimde alırım. Ben öyle bir partiyim ki düştüğüm yerden anında ayağa kalkmasını dimdik durmasını bilecek güçteyim ben. Ama siz eleştirilecek bir noktaya gelirseniz başka cemaatlerin sizin hakkında söyledikleri her gün konuşulacak hale gelirse bugüne kadar kimsenin saygıda kusur etmediği o muhterem büyüklerimize karşı eleştiriler eleştiri dozunu da artmaya başlarsa asıl zarar gören sizler olursunuz."

(UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com