Bülent Ersoy Bağdat Caddesi'ni Birbirine Kattı!

Bülent Ersoy Bağdat Caddesi'ni Birbirine Kattı!
Giydiği kostümden makyajına kadar magazin dünyasının gündeminden bir türlü düşmeyen Bülent Ersoy bu defa Bağdat Caddesi'ni birbirine kattı..

Bülent Ersoy 50`ye yakın aracı bir saat kadar bekletti. Araclarından inip alkışla protesto edildi. Yaşlı bir kadın Bülent Ersoy`un yanağını okşayınca düğüm çözüldü trafiğin açılmasına Bülent Ersoy izin verdi. Fantastik bir magazin haberi. 

Bugün Bağdat caddesine gidenler, Bülent Ersoy`un tuhaf bir eylemine şahit oldular. 50 kadar araç 1 saate yakın mahsur kaldı.Sebep ise Bülent Ersoy`un geri gitmeyi reddetmesiydi. Gelin bu tuhaf olayın en başına dönelim.

bulent_ersoy_1.jpg
Diva inadı
Bülent Ersoy, ön koltuğunda oturduğu Peugeot marka siyah ototmobiliyle Bağdat Caddesi`nden sık sık kullandığı you seçerek CKM yönüne dönmek istedi. Karşıdan gelen araçlarla karşılaştı, şoförü yol vermek istedi ama Bülent Ersoy "Yol bizim hakkımız onlar ters yönden geliyor" diyerek karşı çıktı. Nitekim de doğru yolda ve haklıydı. Karşıdan gelen arabalar da ters yönden geliyordu. Bağdat caddesine çıkan diğer yol kapalı olduğundan araçlar ters yönden gimek zorunda kalmıştı. Ancak Bülent Ersoy tüm alkışlara, protestolara ve ikna çabalarına rağmen aracının içinde pencereleri kapalı şekilde oturup kıpırdamadan tepki verdi. 1 saatin sonunda Bülent Ersoy`u önceden tanıyan yaşlı bir hanımın onu yanağını okşayarak ikna etmesine kadar durum ümitsiz görünüyordu. Bülent Ersoy bunun üzerine ikna olarak yol verdi ve trafik açıldı.

trendus.com


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com