Bülent Ersoy'u çıldırtacak iddia!

Bülent Ersoy'u çıldırtacak iddia!
'Diva'nın arkadaşı Eylül Metin: “Bülent Ersoy önce Berk'in ağabeyiyle flört etti. Berk'in annesi bu ilişkiye bir ev ve bir araba karşılığında onay verdi”

Kendisinden 37 yaş küçük İzmirli sevgilisi Berk Yılmaz tarafından aldatılma haberleri ile gündeme gelen Bülent Ersoy'la ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. 59 yaşındaki Ersoy'un sık sık İzmir'de sahneye çıktığı mekana sevgilisi ve sevgilisinin annesi Şehnaz Yılmaz ile gittiği şarkıcı arkadaşı Eylül Metin “Bülent önce 1 yıl Berk'in ağabeyiyle flört etti. Daha sonra da Berk'in annesi Şehnaz kendine 1 ev ve oğluna da spor araba karşılığında bu ilişkiye onay verdi” dedi.

'İlişki çok sağlıklı değildi'
Bülent Ersoy'un yakın arkadaşı Oya Aydoğan, dün sabah Beyaz TV'de Emel Müftüoğlu ile beraber sunduğu “Şekerli Kahve” programında “Bülent ile konuştum. O kadar üzgünüm ki” yorumunu yaptı. Ardından telefona Ersoy'un ilişkisine başından beri tanıklık ettiğini belirten şarkıcı Eylül Metin'i bağladı. Metin de “Böyle bir şeyin olacağını tahmin ediyordum. Bu ilişki çok sağlıklı değildi. Bu yüzden bana sürpriz olmadı. Bülent, Berk'e aşık olduğunda çocuk annesine ilişkinin olamayacağını defalarca söyledi. Hatta Bülent Ersoy İzmir'e geldiği zaman çocuk evi terk ediyordu” dedi.

'Berk bir yerde pes etti'
Metin sözlerini şöyle sürdürdü: “Sahne aldığım dükkana Berk'le geldiklerinde de ben bu el ele göz göze oturup bana 'Birbirimizi seviyoruz, aşığız' mesajı vererek gövde gösterisi yapıyordu. Başkalarına anlatacağımı biliyordu.”
Abisiyle flörtten sonra Berk'in gündeme geldiğini söyleyen Metin, şöyle konuştu: “Berk bir yerde pes etti. Annesinin beklentisi vardı. Bu da evdeki buzdolabı, televizyon ya da çamaşır makinası değildi. Annesi çok açık ve alenen 'Ben bir ev ve oğluma da spor araba istiyorum' dedi. Çocuğa da 'Eğer sen yakınlık ve rıza gösterirsen sana spor araba alacak' deyip çocuğu kendi saflarına çektiler”.

Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com