Bülent Ersoy'u kızdıracak itiraf

Bülent Ersoy'u kızdıracak itiraf
Ahu Tuğba canlı yayında aldatıldığını itiraf etti

Seda Sayan'ın sundu Seda Sultan programına katılan Ahu Tuğba canlı yayında aldatıldığını itiraf etti.

Tv8'de yayınlanan Seda Sayan'ın sunduğu 'Seda Sultan''ın bugünkü programına, şarkıcı Aslı Hünel, modacı Muammer Ketenci, evlilik danışmanı İnci Yeşilyurt ve Ahu Tuğba ile kızı Anjelik katıldı.

ANJELİK'İN OBAMA İLE GÖRÜŞMESİ

Ahu Tuğba'nın kızı Anjelik programda ABD Başkanı Obama'nın karşısına nasıl çıktığını neler konuştuğunu anlattı. Anjelik, 'Obama'nın karşısında ismim anons edildi. Yanına nasıl gittiğimi bilmiyorum. Nasılsın dedi bana, politikadan bahsetti ben heyecandan bilmiyorum dedim. Obama okula delik ayakkabılarla gidiyordum öğrenciliğin nasıl olduğunu biliyorum dedi. Önce bir davetiye geldi inanamadım. Ne zamanki kameralar geldi o zaman gerçek olduğunu anladım. Türkiye'de okuduğumda anneme beni şikayet edip Shaskepare okuyor diyorlardı. Beni ödevlerimi yapmadığım için eleştiren öğretmenler görsün nereye geldiğimi.

Antalya'da uluslararası jüri ne negatifi biliyordu ne de Shakespear'i tahin pekmez konuşuyorlardı.

ÖDÜLÜ KADİR İNANIR ALMALIYDI

Ahu Tuğba katıldığı 49. Antalya Film Festivali'ni değerlendirdi. Tuğba, 'Hülya Avşar'ın başkanlığı çok önemli değildi. Orada Türkan Şoray vardı. Hülya hiç film çekmiş mi montaja girmiş midir mutfağa girmiş midir? Festivalde en iyi oyuncu ödülünü Kadir İnanır almalıydı.

YÜZÜNDE HOŞAFLIKLAR BAŞLAMIŞ

Modacı Muammer Ketenci, Hülya Avşar'ın Antalya Film Festivalinde giydiği kıyafetleri eleştirdi. Ketenci Hülya Avşar için 'Yaşı elliye gelince yüzünde hoşaflıklar başlamış.

AHU TUĞBA'DAN ALDATILMA İTİRAFI

Ahu Tuğba da 'Kocam da beni sürekli arıyordu, şüphelendim. İtfaiyeye kapı açılmıyor dedim. İtfaiye merdiveni ile dama çıktım kocamı bastım. Yediğim boynuzlar köprü olur' dedi.

Tuğba, Seda Sayan'a da 'Kocamla beni aldatanlardan biri de senin halan (Bülent Ersoy) dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com