Bülent Uygun: "Adamın aklını alırım"

Bülent Uygun: "Adamın aklını alırım"
Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun kendisini ve futbolcuları eleştiren basın mensuplarına sert çıktı.

Sanica Boru Elazığspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kendisini ve futbolcuları eleştiren basın mensuplarına tepki göstererek, "Ben de bir eleştirirsem adamın aklını alırım. Anladın mı O anlamda da eleştiri yapan arkadaşın da aklını alırım. Çünkü onun aklını alma hakkına da sahibim" dedi.

ELEŞTİRİ DOZUNU AYARLAYAMIYORLAR

Kendisi ve futbolcuların haksız yere eleştirilmesine büyük tepki gösteren tecrübeli teknik adam, eleştirilerin dozunda yapılması gerektiğini savundu. Eleştiri dozunun ayarlanmaması durumunda kendisinin de eleştiriye başlayacağına dikkat çeken Ugun, şöyle konuştu:

ADAMIN AKLINI ALIRIM

"Gelmeden ve daha başlamadan, hala böyle köstek adına köstek, 'yok bir tanesi bilmem ne futbolcusuyla iyiymiş de onu hep anlatacağım' diye öbür futbolcuyu kötülemek; öbür taraftan şunu sevdim falan değil, burası Elazığspor. Her şey ortaktır. Elazığspor'u desteklemek mecburiyeti vardır. Herkes destekler. Sonunda eleştireceksek beni eleştirebilirsiniz, bir mahsuru yok ama eleştiri dozunu da bilerek, yerinde, üslubunda, tarzında. Sonra ben de bir eleştirirsem adamın aklını alırım. Anladın mı O anlamda da eleştiri yapan arkadaşın da aklını alırım. Çünkü onun aklını alma hakkına da sahibim. Nasıl benim hakkımı milletin gözü önünde eleştiri dozunu ayarlamayarak hakaret ediyorsa, ben de ona gereken eleştiriyi yaparım. O yüzden bu süreci iyi tamamlamamız lazım, iyi bilmemiz lazım. Sonraki süreçte de zaten başarı gelir, rahat olun. Yani sizin Akhisar maçına biz çıktığımızda bu takımın mükemmel bir takım olduğunu göreceksiniz. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com