Bülent Uygun'dan zehir gibi açıklama!

Bülent Uygun'dan zehir gibi açıklama!
Metris'te şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Bülent Uygun, hakkındaki iddiaları reddetti!

Metris'teki Uygun'dan mektup var! Şike iddiaları kapsamında Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Eskişehirspor'un eski Teknik Direktörü Bülent Uygun, polisin tutumunu eleştirerek, taraflar arasında şikeye delil gösterilecek herhangi bir para alışverişinin bulunmadığını söyledi.

Bülent Uygun avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamasında, medyaya çattı! Medyada birilerinin "cirit attığını" ve yargısız infazların yapıldığını söyleyen Uygun, kes-yapıştır gazeteciliğin kendilerini üzdüğünü, zaman zaman da sinirlendirdiğini ifade etti.

Açıklamasında Emniyet'e yönelik eleştirilerde bulunan Uygun, operasyonda sevindiği tek konunun, hiçbir menajer ile ortak olmadığının ve kulübün parasını kolladığının ortaya çıkması olduğuna işaret ederek, operasyon kapsamında alınan-verilen bir para bulunmadığını iddia etti.

"ORGANİZE EDENLERİ BİLİYORUM"

Bülent Uygun açıklamasında ayrıca, adaletin yerini bulup gerçeklerin ortaya çıkacağı günü sabırsızlıkla beklediğini bildirerek, şu ifadelere yer verdi:

''Aziz başkanın kendi yöneticileriyle yaptıkları konuşmaların (ki adım hiçbir yerde geçmiyor), sözlerin bana yakıştırılması anlaşılır gibi değildir. Esasında bunu organize edeni biliyorum ama kanıt olmayınca neylesin Bülent kulun? Hiçbir şart ve zamanda şike-teşvik, kirli ilişki içinde olmadım, olmayacağım, bulunmadım, bulunmayacağım, müsaade etmedim etmeyeceğim.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com