Bulun o polisleri!

Bulun o polisleri!
CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, Türkiye’nin gündemine yeniden giren ve Ümraniye’de bulunduğu iddia edilen bombalarla ilgili tertibin parçası olan polisler hakkında savcıları göreve çağırdı.
Ergenekon davasını başlatan ve Ümraniye’de bulunduğu iddia edilen el bombaları yeniden Türkiye’nin gündemine girdi. Olay yeri inceleme polislerinin bombaları kameraya kaydettiği görüntülerin dava dosyasına girmesiyle tertip ürünü olduğu ortaya çıkan bombalarla ilgili CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, savcıları göreve çağırdı. Çekilen görüntülerde tutanak tutan polislerin kendi aralarında, “Soruşturma Ergenekon olduğu zaman sinkaf ederim hakimini de savcısını da...” dediklerini hatırlatan Tarhan, o polislerin bulunup sorgulanması gerektiğini söyledi.
 
‘Kim oldukları belli’
 
Ergenekon, Balyoz, Oda TV gibi davaların baştan sona hukuksuz olduğunu belirten Emine Ülker Tarhan, “Mahkeme görüntüleri izlemiş. O gün orada olan polisler belli. Konuşmaları ortada. Ama bu polisler hakkında bugüne kadar soruşturma başlatılmamış olması anlaşılır bir durum değil. Polisler hemen bulunabilir. Zaten tutanağın altında kim oldukları yazılı” dedi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com