"Bundan sonra başka şeylere önlem alacağız"

"Bundan sonra başka şeylere önlem alacağız"
Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Fatih Terim, maça iyi başlamalarına rağmen golü bulamadıklarını belirtti.

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Fatih Terim, maça iyi başlamalarına rağmen golü bulamadıklarını belirtti. İkinci yarıda baskıyı kurduklarında yine kendi kendilerine gol yediklerini vurgulayan Terim, artık Braga maçını düşüneceklerini söyledi.
 
"İlk yarı iyi başladık, sağdan soldan toplar getirdik ama golü bulamadık. Set olarak topu getirip, bayağı orta yaptık. Bir kısmında etkili olduk, bir kısmında olamadık. İkinci yarıya değişikliklerle başladık ve baskı da kurduk ancak yine pozisyon vermeden kendimiz gol atarak geri düşmeyi becerdik. 1-0'da kaybedebilirdik. 1-1'i bulduk ama bu seferde 10 kişi kaldık. Denedik, uğraştık olmadı. Biz Şampiyonlar Ligi öncesi veya sonrası puan kaybetmelere alıştık. Bunları Galatasaray takımı telafi edecektir, etmelidir. Oyuncularım bütün konsantrasyonunu Braga'ya vermiştir diye ümit ediyorum, kendimi öyle teselli ediyorum. Gaziantep'i tebrik ediyorum, iyi mücadele ettiler. Kazanmak isterdik, olmadı. Yapacak bir şey yok."

 
Şampiyonlar Ligi öncesinde verilen puan kayıpları sorulan Terim;
 
"Bundan sonra başka şeylere önlem alacağız. Takım içerisinde bazı arkadaşlarımızın daha çok görev adına hareket etmesi lazım, özverili olması lazım. Galatasaray'ın bir oyun anlayışı var, bu anlayışın belirli unsurları var. Bu unsurlara dikkat etmezsek işler zorlaşıyor. İnşallah Braga'dan sonra rahatlarsak tamamen buraya döneriz"
şeklinde cevap vererek sözlerini noktaladı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com