Bunlar Aynı Su Testisini Taşıyor

Bunlar Aynı Su Testisini Taşıyor
Ölen sunucu Defne Foster'ın gözüyaşlı eşi İlker Yasin Solmaz'ın, objektiflere bir kadınla yakalanması yeni bir tartışma başlattı...

Defne Joy Foster'ın ani ölümüyle herkes "namus kavramını" sorgulamaya başladı! Gözüyaşlı eşi İlker Yasin Solmaz ise objektiflere bir kadınla bardan çıkarken yakalandı! Şimdi madalyonun arka yüzüne bakıldı ve artık yorumlar çok daha farklıydı:

ALLAH VERMESİN!
Seren Serengil:
Erkeklerin yası bu kadar. En fazla 10 gün sürüyor. Hiçbir erkek ağlamaya değmez. Vay gidene...

Saruhan Hünel: Eskiden cenaze evinde 40 gün televizyon bile açılmazdı. Herkes o yası tutardı. Tabi herkesin kendi özel hayatı... Faik Öztürk: Ben o adamın da yaşam tarzının uygun olmadığını düşünürüm. Allah ne böyle bir evlilik, ne de böyle bir ölüm versin! O minik yavruya yazık, öyle bir anne babaya sahip olduğu için...

Ve twitter yorumları da hayli ilginç: * Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar diye boşuna dememişler. * Böyle kocaya Defne Joy yakışır. Hıncal az bile yazmış bunlar aynı su testisini taşıyorlar. * Karısı başka bir adamın evinde ölsün... Kocasının yas tutmasını bekleyelim, yok öyle!

KUPA DEFNE'NİN OĞLUNA
Defne Joy Foster'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle erken final yapılan "Yok Böyle Dans Yarışması"nda Nikolay ile Azra Akın çifti birinci oldu. Azra Akın, kazandıkları kupayı, hayatını kaybeden arkadaşları Defne Joy Foster'ın oğlu Can Kılıç Solmaz'a hatıra kalması için bağışladı. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan ve konuşmakta zorlanan Acun Ilıcalı ise "Bu kararı tüm arkadaşlarımızla birlikte aldık. Defne'nin oğluna, annesinden bir hatıra olarak kalmasını istedik" dedi.

İŞ YEMEĞİNE ÇIKMIŞ
Günün en çok tartışılan ismi, hiç şüphesiz İlker Yasin Solmaz oldu. Defne Joy Foster'ın ölümünden 11 gün sonra Beyoğlu'ndaki "Mektup" adlı bardan çıkarken ikisi kadın 3 kişiyle görüntülenen Solmaz, kendisini savundu. Solmaz, "O gün bir yakınımın iş görüşmesi için bara gittik. Orada daha önceden tanıdığımız Gönül Abla ve kızı ile karşılaştık. Kızını ilk kez gördüm. Arkadaşları taksiye bırakmak için çıktığımda da fotoğraf çekildi" dedi. Solmaz ayrıca, Defne'nin öldüğü gece kendisini de aynı bara çağırdığını ancak iş görüşmesi yaptığı için gidemediğini, eşiyle ilk kez o gece ayrı kaldıklarını söyledi.

UZMAN GÖRÜŞ
Prof.Dr. Arif Verimli:
Bırakın biriyle gezmeyi-tozmayı, daha eşinin 40'ı çıkmadan evden çıkması bile beklenemez! Tabi ağır stres, kişi üzerinde yoğun bir baskı yapabilir, bu da hataya neden olur. Bu davranışı, yoğun stres ve üzüntüsüne bağlanabilir. Yoksa kisasa kisas olacağını sanmam.

Prof. Dr.Gıyasettin Ekici:
Kişilerin özel hayatına ilişkin değerlendirmeler yapmam doğru olmaz. Ancak şunu söylemek isterim, her ölüm geride kalanda karışık duygular bırakır. Sadece üzüntü değil insanlar kendilerini bırakıp gittiği için gizli bir öfke bile duyarlar. Defne Joy Foster'ın yakınlarının acılarını magazin malzemesi yapmamak gerekir.

Takvim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com