Bunlar İnsan Olamaz!

Bunlar İnsan Olamaz!
Irak'ı özgürleştirmek için bu ülkeyi işgal eden ABD askerlerinin işledikleri insanlık suçları Nazi'lerle yarışacak türden. Küçü kıza tecavüz edip, kızla birlikte aileyi katleden asker Green'in savunması inanılır gibi değil....

2006 yılında 14 yaşındaki Iraklı bir kız çocuğuna tecavüz ettikten sonra hem kızı hem de bütün ailesini öldüren Amerikalı asker Steven Green, suçunu hafifletmek için "Bu insanlardan ne kadar nefret ettiğimi anlatabilecek bir kelime bulamıyorum. O u.20101221095815.jpgzamanlar Iraklıları insan olarak görmüyordum" dedi.

Green, 2009 yılında yargılandığı mahkemede beş kez ömür boyu hapis cezasına çarptırılan ve halen cezasını çekmekte olduğu ABD Arizona'daki Tucson federal hapishanesinden Daily Mail'e telefon görüşmesi yoluyla açıklamalar yaptı.

Green, Irak'ın kuzeyindeki Mahmudiye kasabasındaki bir operasyon sırasında, 14 yaşındaki Abir Kasım El Canabi'ye tecavüz edip öldürdükten sonra, annesi, babası ve kız kardeşini de kurşuna dizmişti.

CİNAYETİ SAVAŞ KOŞULLARINDA İŞLEDİM

Irak'a çıkan 101. Hava İndirme Tümeni'nde komando olarak görev yapan eski asker, Irak savaşının en vahşi olayı olarak kabul edilen cinayetleri "savaş koşullarında işlediğini" belirtti.

TANRININ ADALETİNİ BEKLİYOR!

Steven Green, "Eğer asker olmasaydım ve Irak'a gitmeseydim böyle bir insan olmayacaktım. Bana beş defa ömür boyu hapis vererek hayatımın sonuna kadar dışarı çıkarma niyetleri olmadığını gösterdiler. Ben artık sadece Tanrı'nın adaletini bekliyorum" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com