"Bunlar yine şike yapacak..."

"Bunlar yine şike yapacak..."
Fenerbahçe'de tekrar başkan seçilen Aziz Yıldırım, M.Ali Aydınlar ve ekibine çok ağır ifadeler kullandı.

Yıldırım, seçim sonrası kendisine elini uzatan Hamdi Akın'a "Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe'ye asla yönetici olamayacaksın" ifadeleriyle sert tepki gösterdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kendisini tebrik etmek için yanına gelen Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan isimlerden Hamdi Akın'a, "Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe'ye asla yönetici olamayacaksın. " dedi.

GERGİN ANLAR..

Mehmet Ali Aydınlar, seçimi kaybedeceğini anladığı andan itibaren rakibini tebrik etmek için tribünden inip divan başkanlığı masasına doğru yöneldi. Ancak o sırada Aziz Yıldırım salonun dışına çıkmıştı. Bu esnada Mehmet Ali Aydınlar'ın listesinde yer alan yöneticiler ile Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alan yöneticiler birbirlerini tebrik etmeye başladı. Aydınlar'ın ekibindeki yöneticiler, "Tebrikler, hayırlı olsun" şeklinde cümleler kullanırken, Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı ise, "Üzülmeyin, sizler de inşallah daha sonraki dönemlerde yönetimde yer alırsınız. Ama hep birlikte olalım, Fenerbahçe için hep birlikte çalışalım" şeklinde sözler sarf etti.

Daha sonra Aziz Yıldırım'a haber gönderildi ve Yıldırım da divan masasına geldi. Ancak sandıklar kapandığında Vefa Küçük'ün ricasıyla bir araya gelen Mehmet Ali Aydınlar ve Aziz Yıldırım arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Aziz Yıldırım'ın çok gergin olduğu görülürken, "Bu kulübü satanlarla bir daha asla bir araya gelmem. Fenerbahçe'ye asla yönetici olamayacaksın" şeklinde sözler söyledi.

Yıldırım'ın diğer ifadeleri şöyle:

"Bu seçim, 3 Temmuz'un hesaplaşmasıydı. Fenerbahçe'ye ihanet edenlerle, Fenerbahçe için mücadele edenlerin karşılaştığı bir seçimdi. Onlar utanmadan buraya geldiler. Onlar Fenerbahçeli değil günlük yaşayan insanlar. Biz Fenerbahçe'nin neferleriyiz. Her branşta şampiyon olacağız. Ama yarın çıkıp 'Bunlar yine şike yapacak' demesinler. Bu sezon tarih yazacağız. Hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki burada tarihi yeniden yazdınız.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com