"Bunları hapise atacaksın!"

"Bunları hapise atacaksın!"
TFF Eski Başkanı Haluk Ulusoy patladı!..

Bir süredir suskunluğunu koruyan futbol federasyonu eski başkanı Haluk Ulusoy, Hırvatistan hezimetinden sonra patladı... Fanatik gazetesinin haberi şu şekilde devam ediyor; Dedesi vefat eden Arda Turan'ı acılı gününde yalnız bırakmayan Ulusoy, eleştirilerine bu cenaze töreninden yola çıkarak başladı. Federasyondan hiçbir yetkilinin cenazeye katılmamasını 'ayıp' olarak değerlendiren eski başkan, “Futbolcularıyla bayramlaşmayı çok görenlerin, bir milli oyuncunun cenazesine gelmemesi aslında şaşılacak bir şey değil. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

'Biz asla unutmazdık'

Kendi dönemine atıfta bulunan Haluk Ulusoy, “Zamanında, başkan takımla aynı otelde kalır mı, diye eleştiriliyorduk. Bayramı, özel günü unutmaz, oyuncularla olurduk. Şimdi futbolcular, Mehmet Ali beyi Almanya maçından önce sadece antrenmanda 5 dakika görmüş. Sonuçlar ortada” diyerek bu kez diyalog eksikliğine vurgu yaptı.

'Hiddink'i neden göndermediniz?'

Ulusoy, konuyu Hiddink'e getirmeyi de ihmal etmedi... Fatih Terim'li günlerden yola çıkan eski başkan, konuşmasını şu olay cümlelerle bitirdi: “Bizim dönemimizde Fatih hocaya verdiğimiz paralar meclisin bile gündemindeydi. Hiddink'e 4 TFF'den,   4 de sponsorlardan olmak üzere 8 milyon Euro verdiler, kimsenin sesi çıkmadı. O sözleşme için 'biz yapmadık' diyenler, neden göreve geldiğinde çalışmak istemediği bu hocayı gönderme cesaretini gösteremedi! Üçüncü Lig takımı yönetecek kapasitesi olmayanlar federasyonu yönetmeye çalışıyor. Bu, yöneticilikten aciz insanlar her fırsatta futbolcularını medya önüne atıyor, suçu üstlenmekten kaçıyor. Neticesinde 2012'ye gidememek bir yana, bir de torba düşüyoruz. Bunları hapise atacaksın!”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com