Bunu Kim Yaptırdı?

Bunu Kim Yaptırdı?
Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde halka hitap eden Kılıçdaroğlu'na yumurta atıldı. Yumurtalardan biri korumalarına isabet etti.

Kılıçdaroğlu, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Karaoğlanoğlu Meydanı'nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, sömürenlere dur demek için birilerinin önünde diz çöken değil, onurlu bir Türkiye için yola çıktıklarını ve bugün Elbistan'da olduklarını söyledi.

12 Eylülde yapılacak referanduma ilişkin olarak, ''Kenan'dan olma Recep'ten doğma 12 Eylül Anayasası'na 'hayır' deyin'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Ankara'da Recep'in genel başkanı olduğu AKP'nin gövdesini silkeliyoruz. Dallarını da siz silkeleyin. Bunlar verimsizdir, kısırdır. Unutmayın'' diye konuştu.

YUMURTA ATILDI

Elbistan'ın ekonomisiyle, nüfusuyla, yiğit insanlarıyla her şeyi hak ettiğini belirten Kılıçdaroğlu, ''Elbistan'ın plakası 82 olacak ve bütün Türkiye bunu duyacak'' dedi.

Kılıçdaroğlu, CHP iktidarında yeni bir anayasa yapılacağını da belirterek, ''O anayasada dokunulmazlık olmayacak. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere hepsi gidip hesap verecek'' dedi.

CHP liderinin konuşması sırasında çevredeki binaların birinden Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını yaptığı otobüse doğru yumurta atıldı. Yumurtalardan biri otobüsün arka üst köşesine, diğeri ise Kılıçdaroğlu'nun yakın korumasının bacağına isabet etti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com