Burada Laf çok programında duygusal anlar!

Burada Laf çok programında duygusal anlar!
CNN Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programında duygusal dakikalar yaşandı.

Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'ta, Gazeteci-Yazar Esra Kazancıbaşı Öztekin'in kocası Oyuncu Rasim Öztekin, canlı yayına bağlanarak karsının hayatını nasıl kurtardığını anlattı.

Rasim Öztekin, eşi Esra hanım'ın hayatını kurtardığını, onun kurtadığı ilk kişi benim dedi. Öztekin'in bu açıklamaları karısı Esra hanımı dugulandırdı.

Esra gibi bir hatun her eve lazım

İşte Rasim Öztekin'in programdaki konuşması:

"Esra olmasaydı ben bugün yaşamıyor olabilirdim. Çünkü gerçekten beni anlamsız yere bir ameliyata alıyorlardı. Esra bütün bilgileri alıp çok güvendiği doktorlara gösterdi. Doktorlar dedi ki ya ne ameliyatı şuan sünnet bile dahi olamaz kalp buna dayanamaz dedi. Eğer Esra olmasaydı ben o amaliyata girecektim seçilmiş koyun olarak ve şuanda da yaşamda da olmuyor olmayabilirdim. Onun için ilk kurtardığı kişi benim bire bir şahidim ben buna. Onun için Esra gibi bir hatun her eve lazım.

Bomaba gibiyim Esra sürekli pozitif düşünceler falan devamlı evde bir karış havada yürüyoruz. Hatta bundan yıllar önce Esra ile daha yeni yeni birlikteyiz. Beni aldı böyle doğal terapi yapılan bir fuara götürdü. Ben de oturdum Maslak'taki ormanda yapılıyor. Orada işte biraz önce Derya'nın programı amcalar ağabeyler vardı.  Riitimle bir şeyler yapılıyordu ben orada hemen bir kafeye sığındım. Kafeye oturduk Esra ben bir gidip bakayım dedi. Esra koşturarak oraya gitti. Koca koca insanlar zıplıyorlar ellerini vuruyorlar. Çöküyorlar kalkıyorlar yedi yaşında çocuklar var. Yani onlar bir ayaklansa bütün İstanbul'u basabilirler çok tehlikeliler. Sonra 10-15 dakika sonra Esra geldi. Tüm dikkatimle yüzüne baktım yani nasıl tepki verecek diye. Ya muhteşem bir zevk dediği anda benim orada olmamam lazım hemen kaçarım. Döndü bana ya çok saçma abuk subuk bir şeymiş dedi ben de rahatladım."
(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com