"Burak gitti biliyorum"

"Burak gitti biliyorum"
Trabzonspor'un takım kaptanı Tolga Zengin, Burak Yılmaz'ın durumuyla ilgili konuştu.
Trabzonspor'un takım kaptanı kaleci Tolga Zengin, gazetecilere yaptığı açıklamada, geçen sezondan daha iyi bir grafik ortaya koymak istediklerini belirtti.
 
Almanya, Rusya Federasyonu ve son olarak da İtalya'dan transfer teklifi aldığını dile getiren Tolga, ''Ben bu takımın kaptanıyım ve sorumluluklarım var. Bana 'git' denmediği sürece gitmem. Belki 'git' dendiği zaman bile gitmem. Annemin sağlık sorunları var. Annemin de kulübümün de yanından ayrılmam'' dedi.
 
Takımdan ayrılması gündeme gelen Burak Yılmaz'ın durumuyla ilgili soruyu cevaplayan Tolga Zengin, ''Futbolun içerisinde bu tür şeyler oluyor. Ben ayrıldı diye biliyorum. Ama önemli olan ayrılırken de güzel bir şekilde ayrılabilmek. Burak'a baktığımız zaman herkes teşekkür ediyor ve iyi dileklerini iletiyor. Tabi bunlar önemli şeyler. Burak'a çok teşekkür ediyoruz, takıma verdiği katkılardan dolayı. Böyle ayrılıklar buruk oluyor ama futbolun doğasında bu var'' yanıtını verdi.
 
Tolga Zengin, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, ''Trabzonspor'u ben büyük yaptım'' yönünde söylemi olduğu şeklindeki soruya ise ''Trabzonspor'un büyüklüğü şahsızlarla alakalı büyüklük değildir. Trabzonspor'un tarihini açıp okurlarsa daha iyi anlarlar yani'' ifadelerini kullandı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com