Burak Yılmaz'ı borsaya bildirdiler

Burak Yılmaz'ı borsaya bildirdiler
Trabzonspor Kulübü, futbolcusu Burak Yılmaz ile sözleşmesini feshetti

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamada, ''Daha önce kamuoyuna yaptığımız 9 Temmuz 2012 tarihli özel durum açıklamamızda, futbolcumuz Burak Yılmaz'ın F.C. Lokomotiv Moscow Kulübü'ne transferi konusunda görüşmelere başlandığı bildirilmişti. Yapılan bu transfer görüşmeleri neticesinde kulübümüz ile F.C. Lokomotiv Moscow Kulübü anlaşma aşamasına gelmiş olmasına rağmen futbolcumuz Burak Yılmaz'ın F.C. Lokomotiv Moscow Kulübü ile anlaşamaması dolayısıyla bu transfer görüşmeleri olumsuz sonuçlanmıştır'' denildi.

Açıklamada, Burak Yılmaz'ın Trabzonspor ile arasındaki 25 Temmuz 2011 tarihli sözleşmenin 6-D maddesini, Galatasaray Kulübü aracılığıyla kullanarak serbest kalma yoluna gittiği ifade edilerek, şunlar kaydedildi:

''KDV hariç 5 milyon avro peşin ödeme ve futbolcunun bir sonraki transferinden KDV hariç yüzde 25 pay verme şartlarının, Galatasaray Kulübü tarafından tamamlanması dolayısıyla futbolcu Burak Yılmaz ile kulübümüz arasındaki 25 Temmuz 2011 tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.''  (EAK)

Kaynak: AA

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com