Burak Yılmaz'ın G.Saray kararı

Burak Yılmaz'ın G.Saray kararı
Burak Yılmaz, Galatasaray ile ilgili iddialar üzerine başkan Sadri Şener'i arayıp işte bu sözleri sarfetti.

Burak Yılmaz, Galatasaray ile ilgili iddialar üzerine başkan Sadri Şener'i arayıp, "Sizden Avrupa için izin istedim. Yoksa Trabzon'da kalırım" dedi

"GALATASARAY HABERLERİNİ BEN DE ANLAMIYORUM"

Fırtına'da Burak Yılmaz belirsizliği devam ederken, yıldız futbolcu Galatasaray'a gideceği yönündeki iddialar üzerine başkan Sadri Şener'i telefonla arayıp bilgi verdi. Lazio, Atletico Madrid ve Manchester City'den teklif aldığı öğrenilen milli futbolcu, başkan Sadri Şener'e "Galatasaray haberlerini ben de anlamıyorum. Herhalde bazı gazeteciler beni orada görmek istiyor. Galatasaray ile bir görüşmem olmadı" dedi.

LAZİO BİR ADIM ÖNDE

Sadri Şener ile yaptığı telefon görüşmesinde kendisinin tek hedefininAvrupa'ya gitmek olduğunu vurgulayan Burak, "Galatasaray'a gitmem söz konusu değil. Sizden Avrupa için izin aldım. Yoksa Trabzon'da kalırım" diye konuştu. Burak'ın İtalyan ekibi Lazio'ya daha yakın olduğu A. Madrid ve Manchester City'nin ise geri planda kaldığı dile getiriliyor.

BAŞKANDAN YALANLAMA

Başkan Sadri Şener, Burak Yılmaz'ın efendi gibi kendisine gelip ayrılmak istediğini söylediğini tekrarlarken, "Bazıları bundan iş çıkarmak istiyor. Galatasaray'a gitmesi tabi şık olmaz ama ben "Trabzon'a giremez" demedim" dedi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com