Burak'ın kafasını karıştıran teklif

Burak'ın kafasını karıştıran teklif
4 yıl için toplamda 10 milyon pound teklif edip milli golcünün kafasını karıştırdı.
Mirror’ın haberine göre Burak, Lazio’yla anlaşmıştı ki, Tottenham Hotspur 4 yıl için toplamda 10 milyon pound teklif edip milli golcünün kafasını karıştırdı.
 
TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener’in Avrupa’ya transferi için izin verdiği Burak Yılmaz, paylaşılamıyor... İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre, milli golcü Lazio’ya imza atmaya çok yakındı fakat Tottenham Hotspur kafasını karıştırdı.
 
BURAK’IN geçtiğimiz günlerde Roma’da Lazio yetkilileriyle görüştüğü ve tarafların büyük ölçüde anlaştığı ifade edilirken, ardından devreye giren Londra ekibinin transfere engel olduğu belirtildi. Tottenham’ın 26 yaşındaki yıldıza 4 yıl için toplamda 10 milyon poundluk bir teklif yaptığı kaydedilirken, bunun üzerine Burak’ın da cuma gününe kadar her iki ekipten süre istediği yazıldı.
 
MIRROR’IN internet sitesinde de bulunan bu haberin altında Burak Yılmaz’ın attığı gollerin derlendiği bir video da yer aldı.
 
ÖTE yandan Burak’la ilgilenen kulüplerden biri olan Atletico Madrid’in sportif direktörü Jose Caminero, Radyospor’a yaptığı açıklamada “Burak Avrupa’da her takımda oynar ancak bizim için pahalı” dedi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com