Burçlar hiç böyle yorumlanmadı!

Burçlar hiç böyle yorumlanmadı!
Burç yorumu doğru çıkan bize ulaşsın...

elmahaber / astrogodik

 

Kova Burcu (Aquarius) 21 Ocak - 18 Şubat

Kovalar dikkat! İşe giderken sakın yüksek bel etek giymeyin. Bugün Jüpiter'den aldığımız bilgiye göre, Öğle yemeğini fazla kaçırırsanız, pörtlemiş bir göbekle günü tamamlamak zorunda kalabilirsiniz. Kahvenizi şekersiz içseniz dahi bu pörtlek bir göbeğe sahip olduğunuzu değiştirmeyecek.

 

Oğlak Burcu (Capricorn) 22 Aralık - 20 Ocak

Merkür'ün yerinde durduğu şu günlerde oluşan dolunayla beraber kurt adama dönüşebilirsiniz! Ancak, endişelenmeyin. Bu haliniz sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Hatta Venüs'ün kulağımıza fısıldadığı bilgiye göre; size "Seni böyle çok daha seksi buluyorum yumağım!" diyecek...

 

Yengeç Burcu (Cancer) 22 Haziran - 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler... Benden duymuş olmayın ama Satürn sizi hiç sevmiyor! Çok konuştum, anlattım "Aslında çok iyidir. Yapma, etme Satürn" dedim, ama bir kere kıl olmuş size. Bu yüzden de üstünüze oyunlar oynamayı planlıyor. Mesela bir evin altından geçerken dikkatli olun. Başınıza tuğla , saksı vs. düşebilir. Benden söylemesi...

 

Aslan Burcu (Leo) 23 Temmuz - 23 Ağustos

O ne burun öyle! Acilen estetik cerrahisine başvurmalısın... Güzelim fındık burnunu Kaf Dağı'nda gezdire gezdire Temel ile Dursun'a dönmüşsün. 1O kilometre öteden görünüyor maşaallah. Kendine gel Aslan, yoksa Zodyak seni affetmeyecek, kırıcak ağzını burnunu!


Koç Burcu (Aries) 21 Mart - 20 Nisan

Bu aralar fazla yağlı yemeğin, çünkü yüzünüzü sivilce basacak. Kullandığınız kremler de fayda etmeyecek. Önümüzdeki 6 ay boyunca onlarla yaşayacaksınız. 6 ay sonra gidecekler, bu seferde çok üzüleceksiniz. Kuzum siz normal misiniz?.. Sivilce gitti diye üzülür mü insan hiç...
 

Akrep Burcu (Scorpion) 24 Ekim - 22 Kasım

Mars sizin için kolları sıvadı. Elinize yeni fırsatlar geçecek. Sanmayın ki, başarınız sayesinde... Olanların hepsi Mars'ın sayesinde olacak! Aşk, iş, okul, aile, sağlık her şeyi elinize kadar getirecek Mars... Ama elinizi attığınız anda, kolunuzu kopartacak! Zzhahaha!
 

Balık Burcu (Pisces) 19 Şubat - 20 Mart

Offf! Leşş gibi kokuyorsun! Bir yıkan istersen... Yağmuru mu bekliyorsun?.. Yok artık!!! Sevgilinin seni terk etme nedeni de buydu farkında mısın? Hatta Zodyak'tan edindiğim bilgiye göre, bütün gezegenler seni terk etmeye hazırlanıyormuş. Evreni kokuttun Allah'ın cezası! Koş banyoyaa!!!


Terazi Burcu (Libra) 23 Eylül - 23 Ekim

Sevgili Teraziler! Aldığımız duyumlara göre, Uranüs Zodyak aleminde hakkınızda dedikodu çıkarmış. Sağa, sola sizin hakkınızda konuşuyormuş. Bunu okurken "Ayy herkes de arkamdan konuşur! Milletin başka işi yok!" diyorsanız, acilen bir psikolağa başvurmanızı tavsiye ederim. Zira ne bulunmaz bir Hint kumaşısınız ne de Uranüs için bulunmaz bir nimet...


Başak Burcu (Virgo) 24 Ağustos - 22 Eylül

Temizim, titizim diye dolaşıyorsunuz ortalıkta... Ama koltuk altınızda pireler yuva yapmış. Sokak köpekleri gibi durmadan kaşınıyorsunuz. Herkes evinde evcil hayvan besler, siz ise toz, bakteri...
Tez bir vakitte kendinize çeki düzen verin... Çünkü; pisliğinizden yakınan üst kat komşunuz evinizi kundaklamayı düşünüyor!

 

Yay Burcu (Sagittarius) 23 Kasım - 21 Aralık

Her gün yataktan düşerek uyanmak sadece sana mahsus olsa gerek. Geçen gün Acun Ilıcalı aradı beni... Seninle tanışmak istediğini söyledi. Türkiye'nin yeteneğini buldum sayende dedi. Ahhh sevgili Yay!.. Bunların olması seni nasıl da memnun ederdi, değil mi? O kadar zavallısın işte ve ömrü hayatın boyunca da yataktan düşen bir sakar olarak anılacaksın!

 

İkizler Burcu (Gemini) 22 Mayıs - 21 Haziran

Sürekli internette sörf yapıyorsun, ama Neptün'den aldığımız bilgiye göre; çok yakından sosyal ağlar boynuna dolanacakmış. Artık arkandan "Nasıl bilirdiniz?" diye sorulduğunda "Radyasyon sapığı bilirdik!" denilmesini istemiyorsan, kalk o bilgisayarın başından ve git 6 aydır yıkamadığın çoraplarını yıka!
 

 

Boğa Burcu (Taurus) 21 Nisan - 21 Mayıs

Tebrikler! Bunu nasıl başardınız bilmiyoruz ama gerçekten üstünüze yok! Herkes sizden yaka silkiyor ve "İllallah" çekiyor! "Ben böyleyim, ben şöyleyim" diye de kendinize övmekten bir an önce vazgeçin. Söylediklerinizin hiçbirine sahip olmadığınızı başta siz biliyorsunuz! Bu ne yalancılık, bu ne Recep İvedikçilik, bu ne ben buyumculuktur ya! Böhöhöh!


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com