Burçlara göre yaz aşkları

Burçlara göre yaz aşkları
Yeni bir ilişkiye başlarken dikkat etmeniz gerekenlerden biride burç uyumunuz. Burçların diğer burçlarda neleri beğendiğini bilmeden âşık olmayın.
Koçların etkilendiği burçlar
 
İkizlerin; Popülaritesini, Etrafının sürekli dolu, eğlenceli, keyifli, hareketli oluşunu,Esprilerini, neşeli halini,  Aslanın: Kendine has karizmasını, Cömertliğini, Güçlü cinselliğini, Terazinin; Koç ve Terazi aşka düşkün iki burçtur. İkisi de sosyal ve arkadaş canlısıdır. Bu ilişkilerinin devamı açısından AŞK en önemli bir noktadır. Yayın; Rekabeti sevmesini, İkna kabiliyetini, İri siyah zeytin gözlerini, Kovanın; Kendine has havasını, Aşırı duygusallıktan uzak ve Mantıklı oluşunu çekici bulur.
 
Boğaların etkilendiği burçlar
 
Yengecin: Duygusallığı, masum ifadesi, becerikliliği, Sır tutmayı bilmesini romantik, duygulu, koruyucu oluşu, erkeğini seçmeyi bilmesini, Başağın: Sadakati, Girdiği her yerde ilgi toplamayı bilmesini, kariyer sahibi oluşunu, Akrebin: Cinsellikteki gücü ve dayanılmaz çekiciliği, , taviz vermeyişini, etkileyici  bakışları. Oğlağın: Geleneksel görüntüsünün ardındaki müthiş tenselliğini, sevdiklerini yarı yolda bırakmamasını, kariyeri, kendi ayakları üzerinde duruşunu, Balığın: İflah olmaz kıskançlığını, Bir kaşık suda fırtınalar koparışını, Yoluna engeller çıksa da yılmayışını çekici bulur..
 
İkizlerin etkilendiği burçlar 
 
Aslanın: Kendine has karizması, gücü ve cömertliğini, Açık sözlülüğü, sıcaklığı, boyun eğmezliğini, cazibesini, aklı ve güzelliğini, Terazinin: Kıskanç olmayışını, Mantıklı konuşmaları ve düşünce biçimi, Sosyal hayattaki gücü ve popülaritesi, Yayın: Sevimliliği, endamı, formunu korumayı bilmesi, Gezmeyi sevmesini, Fiziksel yönden güçlü oluşunu, Kovanın: Huzursuzluk çıkarmamasını, Yapıcılığı ve kararlılığını, kimseye yüz vermeyişini, Koçun: Fiziksel açıdan tutkulu, tensel açıdan kuvvetli oluşunuz.(Ten kokusunun çekiciliği) Dudakları, teni, çenesi, Sevdiği adamı yüceltmesi, desteklemesi, zenginleştirmesini çekici bulur.
 
Yengeçlerin etkilendiği burçlar 
 
Başağın: Etrafının sürekli dolu oluşunu, Hediye seçiminde, müzik, yolculuk, iletişim konusundaki üstünlüğü, Kendini zekice gizlemesini, Oğlağın:, unutmayı bilmesi Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti, sağlamlığı, güvenilir ve sırdaş oluşu, yaşından olgun tavırlarını, Balığın: Anlayışlı oluşu sizi üzmekten kaçınması, Kimsenin aklına bile gelmeyecek güzellikleri yaşatabilmesi, hassasiyeti, Koçun: Huzursuzluk çıkarmaması, Size maddi ve manevi anlamda bereket, şans getirmesi( parası uğurludur) Akrebin: Etkileyici gözlerini, Kendine olan güveni, geri adım atmayışı, aşık olduğunda vazgeçmeyişini,çekici bulur.
 
Aslanların etkilendiği burçlar  
 
Terazinin: Kaliteli yaşamdan hoşlanışı, Gezmekten, eğlenmekten zevk alışı, cinsel çekiciliği, En zor gününüzde yanınızda olması, Sabretmeyi bilmesi. Kovanın: Cool oluşunu, Duygularını belli etmeyişini, Sakin kayıtsız görünümüne karşılık duyarlı yapısı, Kıskanç oluşunu, Yayın: Cömertliği, Ona kızmanın asla mümkün olmayışı, bir şekilde gönül almayı bilmesi, Yengecin: Benzersiz egosu ve kendine olan müthiş güveni, Seks konusundaki üstün performansı, Genç bir ruha sahip olması, kolayca ele geçirilmeyişini, İkizlerin:, Sizi ruhunuzla, vücudunuzla, aklınızla kavrayışı, Gösterişli yapısı, İstediği bir şeyi mutlaka elde etmeyi bilmesi, Yaratıcılığı Saygınlığını çekici bulur.
 
Başakların etkilendiği burçlar
 
Akrebin: Giyim ve marka merakı Sosyal hayattaki gücü ve popülaritesi, Çoğu kişinin   başını döndürmeyi bilmesi sıcaklığı, aklı, Oğlağın: Titizliği ve dakikliği dürüstlüğü, yaşından olgun tavırları, Mağrur havası ve bu havanın erkekleri fazlasıyla etkilemesi, Balığın: Yeri geldiğinde romantik âşık gerektiğinde arkadaş olmayı başarabilmesi, Zamanın ve ortamın tadını çıkarabilmeleri, Yengecin: Aşırı duygusal değildir, aşk bitmişse bitmiştir, yoluna kaldığı yerden devam etmesini, Terazinin: Âşık olduğunda karşılıksız olsa dahi yıllarca aynı kişiyi sevmesini Başkalarının kendisi için ne düşündüklerini umursamayışını çekici bulur.
 
Terazilerin etkilendiği burçlar 
 
Yayın: Negatif konuşmalar yapmaması, daima pozitifliği, Yenilmeyişi, inadı ve muhteşem iradesini, Kovanın: kendine has havası, mantığının sesini dinlemeyi bilmesi, Zarif, zeki, arkadaş, ortamı germeyen, akıllı biri oluşunu, Etkileyici parfümlerini, İkizlerin: Heyecan verici,  zeki oluşu, Kendine olan güveni, geri adım atmayışı, aşık olduğunda vazgeçmeyişi Aslanın: Koruyuculuğu, asil ruhu, kaliteden ödün vermeyişi, Azim ve kararlılığı Risk almaktan korkmayışını, Koçun: Venüs tarafından yönetilen Terazi’nin koçlan cinsellikteki uyumu ise mükemmele yakındır. Birbirlerini hem duygusal hem de tensel açıdan… Çekici bulur.
 
Akrebin etkilendiği burçlar
 
Oğlağın: Düşünmeden konuşması kimi zaman kırdığı sevimli potlar, Dürüstlüğü (her şeyini hiç düşünmeden paylaşabilmesi,  Boğanın: Güçlü cinselliğini, Güzelliğine düşkün oluşu, giydiğini yakıştırmayı bilmesi, Yoğun duyguları ve derinlikli düşünme kabiliyeti, Balığın: Parasını pulunu, evini, cüzdanını, hatta yastığını bile paylaşabilmesini, Merhameti, empati gücü, Yengecin: Ailenize önem vermesi, Usta bir aşçı oluşunu. Koçun: Hemen büyük bir ön yargıyla “hayır ben koç burcuyum o ise akrep burcuymuş hiç anlaşamayız anlamına gelmiyor zıt kutuplar birbirini çeker sadece zaman ayırmasını bilin 
 
Yayların etkilendiği burçlar
 
Kovanın: : Titizlikleri, kaliteye önem vermeleri, seçkin giyim zevki, Kıskanç olmayışı, Ne kadar âşık olsa da, yeri geldiğinde mantığını kullanabilmesini, Koçun: Sevimliliği, endamı, formunu korumayı bilmesi, Nezaketi, asaleti, yüreğinde kötülük taşımaması, Pozitif düşünceleri, sorunlarını üstünüze yıkmayışı İkizlerin: Gezmeyi sevmesi (kapının ardında bir bavul daima hazırdır) Arkadaşlığı, bonkörlüğü, sahiplenmesini, Aslanını: Kendine has karizması, gücü ve cömertliği, Zeki, kurnaz ve yetenekli oluşu, Kaliteden asla ödün vermemesini, Cinsel ateşliliği, Terazinin: Sohbet etmekten zevk alışı, Yeri geldiğinde romantik âşık gerektiğinde arkadaş olmayı başarabilmesini çekici bulur.
 
Oğlakların etkilendiği burçlar 
 
Yengecin: Sadık oluşunu, Kimsenin aklına bile gelmeyecek güzellikleri yaşatabilmesi, İlişki bittiğinde asla geri dönmeyişi ve bir ömür boyu özlenmesi, Balığın: Hoşgörüsü, Anlayışlı oluşu, Mutlaka hayatınızda bir daha asla unutamayacağınız kadar yer edinmeyi başarmasını, Başağın: Soğuk görüntüsünün ardındaki güçlü çekiciliği ve gizli şehveti, Sade şıklığı, Akrebin: Cinsellikteki gücü ve dayanılmaz çekiciliği, Kendi isteklerini elde etmeyi bilmesi Kendine olan güveni, geri adım atmayışı, aşık olduğunda vazgeçmeyişini, Yayın: Şair ruhu, duygularını kimi zaman yazıya dökerek size ifade edebilmesini çekici bulur.
 
Kovaların etkilendiği burçlar
 
Koçun: Girdiği her yerde ilgi toplamayı bilmesini, İkizlerin: Kafaca arkadaş olmayı bilmesi, Sosyal hayattaki gücü gülüşünü, Aslanın: Koruyuculuğu, asil ruhu, kaliteden ödün vermeyişi, Terazinin: Sevdiği zaman gözü hiçbir şey görmeyişini ve delicesine bağlanması, Fedakârlıktan kaçınmayışını. Mantıklı konuşmaları ve düşünce biçimi, Yayın: Cömertliğini, Yeri geldiğinde tüm yükün altına eline koyuvermesi, Tam bitti derken birden ortaya çıkıp gönlünüzü alması) Boğanın: Oyunu kuralına göre oynamayı bilmesi Kaliteden asla ödün vermemesini çekici bulur.
 
Balıkların etkilendiği burçlar
 
Boğanın: Kolay kolay sinirlenmeyişini, Yengecin: Duygusallığı, masum ifadesi, becerikliliği, Romantik bir aşık oluşu, Sadakati, kadirşinaslılığı, sevdiklerini yarı yolda bırakmamasını, Akrebin: Etkileyici gözleri, Duygusal aşırılıkları, Büyüleyici ve baştan çıkarıcı oluşu, Oğlağın: Gizemli yapısı, derin düşünebilmesi, dayanılmaz çekiciliğini canını acıtmasını Başağın: Gayet özel bir insan olması, Dürüst ve samimi oluşu, Mütevaziliği, Işıl ışıl yanan gözleri, sevimli Munzurluklarını, çekici bulur. (SNK)

Cumhuriyet
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com