Burcu Esmersoy yeni sevgili yaptı

Burcu Esmersoy yeni sevgili yaptı
Aşktan yana yüzü gülmeyen Burcu Esmersoy, aradığı mutluluğu buldu.

Burcu Esmersoy, 2002'de Galatasaray'da top koşturan Ümit Karan'la aşk yaşayarak magazin basınıyla tanıştı. İtalyan Massimo Cusimano ile yaptığı kısa süreli evliliğin ardından olaylı bir şekilde boşanan Burcu Esmersoy, uzun süre flört ettiği Cem Alper'den de ihanetine uğradığı için ayrılmıştı.

Cem Alper ile ilişkisini bitirdikten sonra Acun Ilıcalı'nın sağ kolu Esat Yontuç'la aşk yaşayan Esmersoy'un bu ilişkisi de geçtiğimiz yıl sonu hakkın rahmetine kavuşmuştu!

Aşk orucu pek de uzun sürmeyen Esmersoy'un herkeslerden gizlediği yeni beyaz atlı prensi, Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu Sami Kiresepi.

EYLÜL'DEKİ BOŞANMASI OLAY OLMUŞTU

Sabah köşe yazarı Bülent Cankurt'un haberine göre Sami Bey, ünlülerin yoga hocası olarak tanınan, dört yıllık eşi Alexis Nina Kiresepi'nin kendisine açtığı 12 milyon lira tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; gazetelerin üçüncü sayfalarını süslemişti. Ancak, Alexis Hanım'ın talebi, 'Eşi ve ailesine saygısızca davrandığı' gerekçesiyle reddedilmiş; Sami Bey sadece aylık 5 bin lira nafaka ile boşanmıştı.

GİZLİ SAKLI BULUŞUYOR

Esmersoy ile Kiresepi'nin aşkı ne zaman başladı bilmiyor ama çiftin çok mutlu olduğu konuşuluyor. Amerika asıllı eşi ile sıkıntılı günler yaşadığı konuşulan Sami Bey, aradığı huzuru Esmersoy'da bulmuş. İlişkilerini gözlerden ırak yaşayan aşıkların ne zaman el el görüntüleneceği ise merak konusu. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com