Burcu Esmersoy'un yeni sevgilisi

Burcu Esmersoy'un yeni sevgilisi
İşte Burcu Esmersoy ve yeni aşkı Sami Kiresepeli

Burcu Esmersoy, Çeşme tatilinde aşka geldi. Güzel sunucu, bir süredir aşk yaşadığı işadamı Sami Kiresepi ile ilk kez Alaçatı'da poz verdi ve 'Mutluyum' dedi

Ekranların güzel sunucusu Burcu Esmersoy, aradığı aşkı işadamı Sami Kiresepi'de buldu. Bir süredir aşkını gizlice yaşayan Esmersoy, poz vermeme kuralını Çeşme'de bozdu.

İşlerinden fırsat bulur bulmaz soluğu Çeşme'de alan Burcu Esmersoy, önceki gün Alaçatı'da objektiflere takıldı. Sevgilisiyle bir mekanda oturduktan sonra Alaçatı sokaklarında gezen güzel sunucu; böylece Sami Kiresepi ile de ilk yan yana pozunu vermiş oldu. Güzelliği ve şıklığı kadar neşesiyle de dikkat çeken Burcu Esmersoy, şunları söyledi: "Şu anda mutluyum. Saklayacak bir şey yok; onun için artık birlikte rahatça geziyoruz."

Bu arada Santa Firma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu olan Sami Kiresepi; eski eşi Alexis Nina Kiresepi'nin kendisine açtığı 12 milyon lira tazminat talepli boşanma davasıyla gündeme gelmiş; ancak genç işadamı sadece aylık 5 bin lira nafaka ile boşanmıştı. (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com