Burhan Kuzu Hem Cemaati Bombaladı Hem de skandal itiraflarda bulundu!

Burhan Kuzu Hem Cemaati Bombaladı Hem de skandal itiraflarda bulundu!
Daha önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan uyarı alan TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu yine rahat durmadı.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu daha önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından twitter'ı çok kullanması sebebiyle üstü kapalı eleştiri almıştı. Burhan Kuzu, Arınç'a tepki göstermişti. Kuzu yine twitter'da Cemaati topa tuttu.

Burhan Kuzu Cemaati "Hem demokratikleşme eksikliğinden dert yanacaksınız, hem de oligarşik bir yapının milli iradeye ortak olmasını isteyeceksiniz.Bu ne çelişki? Korku İmparatorluğu tesis ederek,ülkeyi bir polis ve yargıç cumhuriyetine çevirerek demokratikleşme sağlanamaz.Buna kimseyi inandıramazsınız" twitlerini atarak eleştirdi.

BURHAN KUZU'DAN BÜYÜK İTİRAF!

Uzun süredir Türkiye'de gündemi meşgul eden TIR olayına da değinen Burhan Kuzu bu TIR'ların 2011'den beri gittiğini "2011'den beri TIR'lar sorun olmazken,17Aralık'tan sonra ciddi mesele haline getirildi.Çünkü bu TIR'lar "yürütülen savaşın bir parçası"oldu!!" şeklinde itiraf etmiş oldu. Hatırlanacağı üzere savcıların içinde silah var ihbarlarıyla durdurduğu TIR'lar MİT görevlileri tarafından aratılmamıştı.

"OLAYIN YOLSUZLUK BOYUTUNA TAKILIP KALMAYIN"

Kuzu 17-25 Aralık operasyonlarının dış mihraklarla ilişki olduğunu iddia ederek "17 ve 25 Aralık Operasyonları,Türkiye'ye yapılan bir "Küresel Süikast"girişimidir.Olayın yolsuzluk iddiaları boyutuna takılıp kalmayalım!!!" ifadelerini kullandı.

Kuzunun attığı diğer twitler ise şöyle:

Son aylarda normalde asla bir araya gelmeyen türden oluşan bir grup,Ülkenin huzurunu bozmak için adete bir "Yıkım Ekibi"gibi çalışıyor.

İç ve dış dinamiklerin şimdiye kadar olmadık şekilde ilişkili olduğu,iç ve dış siyasetin daha fazla birbirini etkilediği süreçten geçiyoruz! (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com