Burhaniye De Yeni Su Deposu Yapılıyor

Burhaniye De Yeni Su Deposu Yapılıyor
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Eşek Tepesi’nde 5 bin tonluk su deposunun yapımı devam ederken, mahallelerde altyapı çalışmalarına başlandı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Eşek Tepesi’nde 5 bin tonluk su deposunun yapımı devam ederken, mahallelerde altyapı çalışmalarına başlandı.
Yeni su deposu için çalışmaların devam ettiği Hacı Ahmet Mahallesi Irmak Caddesi’nde yolun sağ tarafına 200’lük pvc boru, sol tarafına ise 125’lik pvc boru döşenmeye başlandı. Burhaniye Belediyesi İşletme Müdürlüğüne bağlı Su ve Kanalizasyon ekipleri tarafından yürütülen çalışmada yolun sol tarafına döşenen pvc boru aboneler için, sağ tarafına döşenen pvc boru ise içme suyu hattı için ayrıldı. 200’lük pvc boru hattı ile Irmak caddesinden Meteoroloji caddesine bağlantı yapılarak yeni su deposu için oluşturulan alt yapı çalışmaları Irmak Caddesi için sonlanacak. Su ve Kanalizasyon İşleri Sorumlusu İlker Omar Demiray, “Eşek Tepesi’ne yeni yapılan su depomuz için alt yapı çalışmalarını oluşturuyoruz. Döşediğimiz yeni hatlarla yapımına devam edilen su deposu için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz” dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com