Bursaspor - Beşiktaş Maçı Öncesi Olaylar Çıktı!

Bursaspor - Beşiktaş Maçı Öncesi Olaylar Çıktı!
Bursasporlu taraftarlar, polise taş ve sopalarla saldırdı..

Spor Toto Süper Lig'de bugün Bursa'da oynanacak Bursaspor - Beşiktaş maçı öncesi olaylar çıktı.

BURSA TARAFTARI POLİSE SALDIRDI
Spor Toto Süper Lig'de bu akşam oynanacak Bursaspor-Beşiktaş maçı öncesinde Bursa Atatürk Stadı önünde bekleyen yeşil beyazlı taraftarlar, siyah beyazlı taraftarların maça gelmesini istemediklerini belirterek polisle tartıştı. Çıkan olaylarda polise taş atan taraftarlar, biber gazı ile durduruldu. Biber gazından, taraftarlar, polisler ve çevreden geçen vatandaşlar olumsuz etkilendi. Bin dolayında taraftarın birçoğu ellerinde taşlar ve sopalarla bekleyişini sürdürüyor.Bursaspor taraftarları alkol alıp polise saldırdı. Polis, olaylara karışan taraftarlardan bazılarını gözaltına aldı.

BEŞİKTAŞ KAFİLESİ OTELDE BEKLETİLDİ
Holiday Inn Otel'de konaklayan ve saat 18.30'da otelden polis eskortu eşliğinde ayrılması gereken Beşiktaş kafilesinin, Bursa Atatürk Stadı çevresinde polis ile Bursaspor taraftarları arasında çıkan arbede nedeniyle stada intikali ertelendi. Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz da Bursasporlu taraftarla polis arasında arbedenin yaşandığı Bursa Atatürk Stadı'na geldi. Polis, Emniyet Müdürü'nü, çelik kalkanlarla atılan taşlardan korumaya çalışıyor.

BEŞİKTAŞ TARAFTARI İSTANBUL'A GÖNDERİLİYOR
Bursa Emniyet Müdürlüğü, Beşiktaşlı futbolcuların bulunduğu kafilenin otelden ayrılmasına güvenlik gerekçesi ile izin vermedi. Bunun üzerine Bursa şehir girişinde bekletilen Beşiktaşlı taraftarların da geri gönderilmesine karar verildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com