Bursaspor'a yeni timsah

Bursaspor'a yeni timsah
Türkiye’yi 2008 Pekin ve 2012 Londra Olimpiyatları’nda temsil eden milli boksör Bahram Muzaffer, Bursaspor’a transfer oldu.

1986 doğumlu Ahıska Türkü olan Bahram Muzaffer, Bursaspor’u seçmesindeki en büyük nedenin boks antrenörü Abdülkadir Ünsal olduğunu belirterek, “Böyle büyük camiaya gelmekten dolayı çok mutluyum. İnşallah bundan sonra yeşil-beyazlı forma ile büyük başarılara imza atarız.Hocalarımızla beraber Bursa’yı ve Bursaspor’u en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.İlk olarak hedefim bu ay Erzurum’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası, ardından Akdeniz Oyunları ve Avrupa Şampiyonası’na hazırlanacağız” diye konuştu.

”ÇOK ÖNEMLİ BİR SPORCU”

Genç sporcunun antrenörü Abdülkadir Ünsal ise “Bahram Bursa’nın yetiştirmiş olduğu önemli sporcularımızdan birisi. Kendisi ile 12 yaşından bu yana birlikteliğimiz var. Çok önemli dereceleri var. İstanbul’dan Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi kulüpler kendisini istedi ancak o Bursaspor’u tercih etti. Bahram, Bursaspor’u ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir” dedi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com