Bursaspor’da “Kolo Toure” sesleri

Bursaspor’da “Kolo Toure” sesleri
Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Manchester City'den sezon sonunda ayrılacağını açıklayan başarılı defans oyuncusu Kolo Toure ile ilgilenebileceklerini söyledi.

Kolo Toure'yi sezon başında Bursaspor'a transfer etmek için ciddi girişimlerde bulunduklarını hatırlatan Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, "Başta Toure takımdan ayrılacaktı. Teknik Direktör Manchini kendisini düşünmüyordu. Öyle bir hal aldı ki kulübüyle devam etmeyeceğini öğrendikten sonra böyle bir girişimde bulunduk. Fakat görüşmeler bir hafta sonra tıkandı. Yoksa transfer edebilecek duruma gelmiştik. Manchini daha sonra Toure ile o bölgede devam etmek istediğin söyledi. Vazgeçtik. Eğer aynı tiyatroları yapmazlarsa Kolo Toure ile yakından ilgilenebiliriz" dedi.
 
Öte yandan Kolo Toure ise yaptığı açıklamada, sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini ve gitme zamanının gelidğini açıkladı. "Beni isteyen yere gitmek zorundayım" diyen Fildişi Sahilili oyuncunun Drogba'dan dolayı Türkiye'ye sıcak baktığı da öne sürüldü. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com