Buse Terim'e hırsızlık suçlaması

Buse Terim'e hırsızlık suçlaması
'Kendim tasarladım' dediği inci kolyeyi, bir vakfa bağışlayan Buse Terim'in havası çabuk söndü. Kolyeyi 3 yıl önce Meltem Kurtulan'ın tasarladığı ortaya çıktı!

Son dönemde moda yazarlığından terfi edip tasarımcı kimliğine bürünen Buse Terim'in asıl yeteneğinin taklitçilik olduğu ortaya çıktı!
 
Terim, geçtiğimiz günlerde ERDODER için bir takı tasarlamış; kolyesine de "Barok İncileri" ismini vermişti.
 
Saklambaç’ın haberine göre, Buse Terim'in, vakıf için tasarladığı kolye açık arttırma ile 4 bin 500 TL'ye Ayşe Adalı tarafından alındı. Herkes Buse Terim'i takdir ederken; gerçek yeni ortaya çıktı...
 
MÜŞTERİLER, ORTAYA ÇIKARTTI!
 
Buse Terim'in "Barok İncileri" adını verdiği kolyesi, 3 yıl önce dünyanın en iyi 10 tasarımcısı arasında gösterilen Meltem Kurtulan tarafından tescil edildi. Barok inci ve has altından yapılan kolye; Kurtulan Mücevher tarafından önceki günlerde talasemi hastaları yararına düzenlenen bir etkinlikte bağışlandı. Bu arada gerçeği; 'Barok İnci'yi Kurtulan Mücevher'den satın alan müşteriler ortaya çıkardı.
 
TAŞLARIN DİZİLİŞ SIRASI BİLE AYNI!
 
Fatih Terim'in tasarımcılığa soyunan küçük kızı Buse Terim'in "Benim tasarımım" dediği kolyeyle; Meltem Kurtulan'ın 3 yıl önce tescil ettirdiği kolyenin; taşlarının diziliş sırasının bile aynı olması "Bu kadar da taklitçilik olmaz" dedirtti! (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com