Bütün amacımız Galatasaray'ı elemek

Bütün amacımız Galatasaray'ı elemek
Mourinho'nun Galatasaray maçı öncesi basın açıklaması

İşte Mourinho'nun açıklamaları:

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Galatasaray maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. İşte Mourinho'nun açıklamaları:

MORİNHO'NUN GOL HESABI

Kim atarsa atsın, 2 gol atarsak turu geçmek için avantaj sağlarız. Kaliteli golcülerimiz var. Önemli olan futbolcularımın oyuna katılmaları.

SANAT YARATMAK BİZİM İŞİMİZ

Bizim bir kültürümüz var. Futboldan bir sanat yaratmak bizim işimiz. Rakibimize saygı duyuyoruz. Ama bizim hedeflerimiz var. Onlar da biz de kazanmak istiyoruz. Büyük bir maç oynamak istiyorlar. Futbolun doğası bu zaten. Benim ekibimde çok iyi golcüler var. Rakipte de eski oyuncularım Drogba ve Sneijder var.

BÜTÜN AMACIMIZ GALATASARAY'I ELEMEK

Galatasaray'ın başında çok iyi teknik direktör var. Aynı zamanda da yakın arkadaşım. Fatih Terim bu seviyedeki maçlar konusunda çok tecrübeli biri. Rakipte Burak, Sneijder ve Drogba var. Ellerinden geleni yapacaklardır. Buraya gelene kadar hangi motivasyonla geldiysek, yarın da aynı motivasyonla sahaya çıkacağız. Tarihimizi ve hedeflerimizi biliyoruz. Bütün amacımız Galatasaray'ı elemek.

CASİLLAS'IN OYNAMASI İÇİN ÇALIŞMASI GEREK

Casillas iyi durumda ama oynaması için daha çok çalışması gerek. Şu anda sakat oyuncumuz yok. Bütün oyuncularımız oynamaya hazırlar.

Ben bu aşamada favorilerden bahsetmekten hoşlanmam. Karşımızda favorileri aşarak geldik. Gruplar aşamasında iyi maçlar çıkardı Galatasaray. Bu takımlar buralara boşa gelmezler. Heyecan, istek ve güçle gelirler. Yetenekle gelirler.

Taraftarlarla aramda bir şey yok. Stada gelip takımınızı desteklersiniz. Desteklemek istemezseniz maça gelmezsiniz. Bu durumlar hiç hoşuma gitmiyor. Yarın sahada olan oyuncuları desteklemek lazım. Öznel duygularınızı bir kenara bırakmanız lazım. Onlar kazanmaya çıkıyorlar; önemli olan da bu.

İSTANBUL'DAKİ MAÇ ZOR OLACAK

Sahada 10 bin Galatasaray seyircisinin olması çok etkilemez ama İstanbul'daki maç zor olacak. Galatasaray'a karşı hiç maç oynamadım ama onlarız tanıyorum. Bütün güçlerini ortaya koyacaklardır. Olay yaratmaya çalışacaklar. Galatasaray önemli oyunculara sahip büyük bir ekip. En önemlisi de başlarında benim çok beğendiğim bir teknik direktör var. Milan ve Fiorentina'da önemli işler yapmış biri. Yarın bizi rahatlatacak bir sonuç almak çabasındayız.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com