Bütün Türkiye tek yürek oldu!

Bütün Türkiye tek yürek oldu!
Bütün Türkiye tek yürek oldu: 2020 Olimpiyatları'nın İstanbul'da yapılmasını istiyor!
Türkiye'nin  2020 Olimpiyat Oyunları adaylığı iktidar ve muhalefeti tek yürek yaptı. Türkiye'den ortak ses yükseliyor, 2020 Olimpiyatları İstanbul'da yapılmalı.  2020 Olimpiyatları için hazırlanan dosyanın içerisine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yazdıkları mektuplar da konuldu.
 
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu mektup ile verdikleri desteğin yanı sıra, parti yöneticileri ve milletvekillerinden bu süreçte titiz davranılmasını istedi. CHP liderCHP lideri'nun, CHP'lilere CHP'nin sürece olan desteğini göstermek, olimpiyat sürecine gölge düşürmemek için bu konuda konuşulmaması talimatı verdiği de öğrenildi. 
 
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ise  yaptığı değerlendirmede, "Olimpiyatın İstanbul'da yapılmasına dair ortaya konan gayreti destekliyoruz. İstanbul'un, bu tür etkinliklere ev sahipliği yapabilecek alt yapıya sahip olduğunu düşünüyorum. Türkiye, artık kabuğunu kırmalı ve bu tür etkinliklere evsahibi yapabilmeli. Bunun için parti olarak üzerimize düşen bir görev varsa hükümetin yanında yer alırız" dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com