Bütün ülkenin ırzına geçti!

Bütün ülkenin ırzına geçti!
Madonna'dan Berlusconi'ye ağır hakaret

Pop dünyasının efsane ismi Madonna,  İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi hakkında, "İtalya'yı yönetecek kapasitede değil" dedi.
 
"BÜTÜN ÜLKEYE TECAVÜZ EDEN ADAM"
 
Madonna, skandallarıyla gündemden düşmeyen İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi hakkında sert açıklamalarda bulundu.
 
İtalyan haftalık magazin dergisi Oggi'ye konuşan İtalyan asıllı Amerikalı şarkıcı, dört dönemdir iktidarda bulunan Berlusconi'nin İtalya'yı yönetecek kapasitede olmadığını söylerken, İngiliz ekonomi ve politika dergisi The Economist'in temmuz sayısına attığı başlığın her şeyi anlamak için yeterli olacağını belirtiyor. Derginin kapağında Berlusconi için 'Bütün ülkeye tecavüz eden adam' ifadesi kullanılmıştı.
 
BERLUSCONİ TARAFTARLARI KIZDI

 
İtalya'ya bu sefer filmi W.E'nin tanıtımı için geldiğini söyleyen Madonna, filmin tanıtım turu bittikten sonra buraya sadece politika konuşmak için döneceğini açıkladı.
 
Öte yandan pop yıldızının açıklamaları Berlusconi taraftarlarını şimdiden rahatsız etmişe benziyor. Başbakanlık Aile İlişkilerinden Sorumlu Müsteşarı ve aynı zamanda Silvio Berlusconi'nin sağ kolu olan Carlo Giovanardi, Madonna'nın yaptığı açıklamaya sert tepki gösterdi. Müsteşar Giovanardi, İtalyan halkının 'dolar milyarderi şımarık bir kadının' açıklamalarından etkilenmeyeceğini söyledi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com