Büyük Edepsiz'link'...

Büyük Edepsiz'link'...
Nikahtan dört ay sonra kendisine ihanet eden eşini görüntüledi. Rezil etmek için videoyu YouTube'a koydu. İnternetten tanıştığı kızı evine davet edip beraber oldu. Gizlice filmini annesine göndererek şantaj yaptı.

İstanbul'da yaşayan B.U, henüz 4 ay önce evlendiği eşi S.U'nun bilgisayarında başka bir erkekle öpüşürken çekilmiş görüntüleri buldu. Derhal boşanma davası açan B.U, görüntülerle albümündeki bazı fotoğrafları harmanlayıp klip hazırladı. Karısına ait mahrem klibi Facebook ve YouTube'ta yayınladı. Eşinin şikayeti üzerine B.U. hakkında "görüntülü ileti ile hakaret"ten 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Görüntülerin eski erkek arkadaşıyla beraberken çekildiğini belirten S.U, "Boşanma davamız devam ederken B.U, evimizde görüntüleri ele geçirip internete vermiş. Kendisi bunu bana telefonla bizzat söyledi" dedi.
B.U'nun yargılanmasına önümüzdeki günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlanacak.

SEVGİLİYE KAMERALI TUZAK
Sanal teşhirin ikinci kurbanı ise Almanya'da yaşayan H.S. oldu. İddiaya göre annesi ve babası ayrı olan H.S, 2003'te M.İ. isimli gençle chat yaparken tanıştı. Adana'ya babasını ziyarete geldiğinde de M.İ'nin davetini kabul ederek evine gitti. Bir inşaat şirketinde çalışan M.İ, ise genç kızın bu güvenini kötüye kullanarak evdeki çok özel anları gizlice kaydetti. Genç kız ayrılmak istediğinde ise para talep etti. İki kez 500 euro gönderdiğini öne süren H.S, suç duyurusunda bulundu. M.İ, ise kaseti genç kızın annesine göndererek intikamını aldı. Adana 15. Asliye Ceza Mahkemesi, M.İ'yi "Kişisel verileri yaymak ve santaj"dan 3 yıl 3 ay hapse mahkum etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com