“Büyük mutluluk duyuyoruz"

“Büyük mutluluk duyuyoruz"
Tüm eğitim camiasına karşı 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı sonu için bir mesaj yayınlayan Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Tüm eğitim camiasına karşı 2009-2010 Eğitim-Öğretim Yılı sonu için bir mesaj yayınlayan Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, başarılı bir Eğitim-Öğretim yılını daha huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Gediz İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, 'Değerli öğretmen arkadaşlarım, kıymetli veliler, sevgili öğrenciler; 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılını başarılı bir şekilde huzur ve güven içerisinde sona erdirmenin mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, tüm anne ve babalar, çocuklarımızın yarınlara daha iyi, daha bilgili, daha donanımlı yetişmeleri için ellerinden gelen çabayı gösterdiler, gayret ve fedakarlıkla çalıştılar. Tüm okul idarecilerime, çok değerli öğretmen arkadaşlarıma, annelere, babalara, okul aile birliği yönetici ve mensuplarına, bu fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.
Ülkemizin çağdaşlaşması yolunda en önemli hedefimiz eğitim-öğretimde kaliteyi yakalamak olmalıdır. Bu nedenle en değerli varlıklarımız ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirme görevi biz eğitimcilere düşmektedir. Çağdaş bir toplum, gelişmiş bir insan olmanın, dünya milletleri içerisinde saygın bir konuma sahip olmanın, güçlü, kudretli olmanın, yine büyük önder Atatürk'ün hedef olarak koyduğu; muasır medeniyet seviyesine çıkmanın tek ve vazgeçilmez yolu eğitimdir.
Geleceğimizin mimarları olacak gençlerimizi, çocuklarımızı çok iyi yetiştirmeliyiz. Onları çağdaş bilim, teknoloji ve diğer gerekli olan donanımlarla hayata hazırlamalıyız. Yarınki güçlü, kalkınmış, mutlu bir Türkiye'nin yapıcıları ancak bu hedefin sonunda sizler sayesinde ortaya çıkacaktır. Ülkemizin güvencesi ve geleceği olan sizlerle her zaman gurur duymakta olduğumuzu sakın unutmayın.
Çağdaş ve bilgi toplumunu oluşturma yolunda sizlere büyük görevler düşmektedir. Bunu başaracağınıza inanıyor ve sizlere güveniyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda tatil süresince tüm okullarımız açık olacak. Sportif alanlarımız, kütüphanelerimiz, kültürel alanlarımız ve Bilgisayar Sınıflarımız öğretmenlerimizin nezaretinde sizlerin hizmetinde olacaktır. Amacımız, sizlerin boş zamanlarını iyi değerlendirmek, zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak, sizlere faydalı olacak faaliyetlere yönlendirmektir.
2009-2010 Öğretim yılını kapatırken bir taraftan da 2010-2011 öğretim yılı hazırlıklarına başladık. Okullarımızın yakacak ihale işleri, taşımalı öğrencilerin işleri, tüm öğrencilerimizin kitap işleri, okullarımızın bakım ve onarım çalışmaları yaz ayları boyunca sürecek, öğrencilerimizin yeni öğretim yılında başarılarını artırmak için alt yapı sorunları çözülmüş olacaktır. Geçtiğimiz öğretim yılında ilçemize Fen Lisesi kazandırmanın sevinci içerisindeyiz. Fen Lisesi'nin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu okulumuz İlçemizin eğitim ve öğretimde birkaç basamak birden yükselmesini sağlayacak, başarılarımıza başarı katacaktır. Fen Lisesi için her türlü hazırlıklarımız devam etmektedir. Öğrencilerimiz sorunsuz olarak yeni öğretim yılına başlayacaktır.
Öğrencilerimizin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmaları gelecek öğretim yılına hazırlıklı olmaları başarılarını artıracaktır. Önümüzdeki günlerde yapılacak LYS sınavlarında öğrencilerimize başarılar dilerken, tüm öğrencilerimize iyi tatiller dilerim' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com