Büyük Oğlan Burak Erdoğan o gemileri nasıl alıyor?

Büyük Oğlan Burak Erdoğan o gemileri nasıl alıyor?
Haramzadeler bu kez Burak Erdoğan ile ilgili bir görüşme sızdırdı.

Bilal Erdoğan ile ilgili birçok ses kaydı internete sızdırıldı, hatta bir gün içinde birden fazla Bilal’in bulunduğu görüşmenin sızdırıldığı bile oldu. Haramzadelerin sızdırdığın son ses kaydında ise Başbakan Erdoğan’ın diğer oğlu, Bilal’in ağabeyi Burak Erdoğan var.

Kayıtta yer alan iddiaya göre; Burak Erdoğan 6. gemisini 15 miyon dolara alırken 1 kuruş bile para ödemedi. Paranın tamamı Albaraka Türk tarafından ödendi. Bu para ise 10 yıllığına sadece yüzde 0.49 krediyle verildi.

Konuya ilişkin ilk görüşme Albaraka Türk Yöneticisi Turgut Simitçioğlu ile yolsuzluk soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan Latif Topbaş arasında gerçekleşirken, 2. görüşmede Topbaş alınan kredinin ayrıntılarını Başbakan Erdoğan’a aktarıyor.

İlk telefon görüşmesinde Mustafa Latif Topbaş’ın Burak Erdoğan’ı Turgut Simitçioğlu’na yönlendirdiği anlaşılıyor. Topbaş’ın ‘Aman gemiyi kazık alıyor olmasınlar’ sözü üzerine Simitçioğlu, ‘yok, o babaları bu işten anlar, babaları bu işin piri, oğlanın babası bu işi biliyor’ cevabını veriyor. (KKK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com