Büyüka'dan Kocaman'a şok gönderme!

Büyüka'dan Kocaman'a şok gönderme!
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın istifa etmesinin ardından spor yazarlarından da değişik yorumlar geldi...
Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka da, Kocaman'ın sabah saatlerinde istifa etmesinin ardından Lig Tv'ye konuştu ve şu açıklamaları yaptı:
 
"Çok da beklenmedik bir süreç değil bana göre. Çünkü Aykut Hoca’nın istifaya son derece meyilli olduğunu biliyoruz. En ufak bir kriz döneminde bile istifaları oldu. Bu son istifa kararı da sanıyorum önemli bir futbolcunun transferiyle ilgili çıktı. Aykut Kocaman, sanıyorum maliyeti çok çok yüksek bir oyuncu istedi. Başkan, kulübün dengelerini bozacağı düşüncesiyle ihtiyatlı davrandı. Bu transfer konuşmasından sonra Kocaman istifa ettiğini açıkladı."
 
"Yeni hoca arayışına geçilecek"
 
"Ben bu saatten sonra yönetimin, Aykut hocanın geri dönmesi için çabada bulunacağını düşünmüyorum. Bunu biliyorum. Aykut hocayla temasa geçilmeyecek. Çünkü Fenerbahçe Başkanı başta olmak üzere yöneticiler şöyle bir kaygıya kapıldı. Yine başlarız, yine devam ederiz, yine arkasında dururuz. Lig başlar, yine istifa ederse güç durumda kalırız. Başkan ve yönetimde bu ağırlıkta bir görüş var. Sanıyorum Fenerbahçe yeni hoca arayışına geçecek." (BCK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com