Büyükerşen'den Amatör Spor Kulüplerine Ziyaret

Büyükerşen'den Amatör Spor Kulüplerine Ziyaret
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinden bazılarını ziyaret ederek kulüplerin sorunlarını dinledi. Başkan Büyükerşen ayrıca, kulüplere çeşitli malzeme yardımında da bulundu.

Başkan Büyükerşen, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Eskişehir Şubesi’ni ve Eskişehir’in köklü amatör spor kulüplerinden olan Işıkspor, Çamlıca Gençlik Spor ve Tepebaşı Kolej Spor kulüplerini ziyaret etti. Büyükerşen ziyaretlerde, spor kulübü yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu.
Amatör sporun profesyonel spor için temel oluşturduğunu ve amatör spor kulüplerinin her zaman desteklenmesi gereken kuruluşlar olduğunu belirten Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, çocukların ve gençlerin bu kulüplerdeki herhangi bir spor dalıyla uğraşmasının, hem zihinsel ve bedensel gelişim için faydalı olduğunu hem de onları kötü alışkanlıklardan uzak tuttuğunu sözlerine ekledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ayrıca, kulüplerin önceden bildirdikleri eksik spor malzemelerini de kulüp yöneticilerine ve sporculara teslim etti.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com