Büyükşehir'den amatör spora destek

Büyükşehir'den amatör spora destek
Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine maddi yardımda bulundu.

Büyükşehir Belediyesi, geleceğin sporcularını yetiştiren amatör spor kulüplerine yardımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda amatör kulüplere spor malzemesi yardımı yapan Büyükşehir Belediyesi, bu kez de maddi yardım yaparak amatör spora önemli bir destekte bulundu. Eskişehir’de faaliyet gösteren 54 spor kulübünün yöneticileri, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen törenle yardımları teslim aldılar.

Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Büyükşehir belediyesi olarak yasalar çerçevesinde amatör spora destek olmayı sürdüreceklerini belirtti. Büyükerşen “Umarım bundan sonra yaptığımız yardımlar giderek artar. Hepinize öncelikle gençlerle ilgilendiğiniz, onların vakitlerini en faydalı şekilde değerlendirmelerine fırsat sağladığınız için teşekkür ediyorum. Gençlerimiz kötü alışkanlıklar edineceklerine meşin yuvarlağın peşinden koşarak sağlıklı bir yaşam sürsünler” şeklinde konuştu.

Törene katılan Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadri Atam ise yaptığı konuşmada, amatör spor kulüplerine yapılan yardımlardan ötürü Başkan Büyükerşen ve ekibine teşekkür ederek “Eskişehir’de bir belediye ilk defa amatör spor kulüplerine maddi yardımda bulunuyor. Malzemelerimiz yine Büyükşehir Belediyemiz tarafından daha önce temin edildi. Bugün yapılan nakdi yardım ise kulüplerin lige katılım bedellerini karşılaması açısından büyük önem taşıyor. Tüm amatör spor kulüpleri adına Sayın Büyükerşen’e teşekkür ediyorum” dedi.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com