Çadır çilesine son...

Çadır çilesine son...
Kütahya Simav'da 19 Mayıs'taki 5,9'luk depremden sonra mesaisini Endüstri Meslek Lisesi bahçesine konuşlandırılan Kızılay çadırında sürdüren Kaymakamlık, Özel İdare, Nüfus, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Dernekler Şefliği̵

Kütahya Simav'da 19 Mayıs'taki 5,9'luk depremden sonra mesaisini Endüstri Meslek Lisesi bahçesine konuşlandırılan Kızılay çadırında sürdüren Kaymakamlık, Özel İdare, Nüfus, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Dernekler Şefliği'nin çadır çilesi son buldu.
5 kurum, Karakür Mahallesindeki yenisi yapıldığı için kullanılmayan ve atıl vaziyetteki kaymakamlık lojmanının onarımının ardından 3 katlı binaya taşındı.
Simav Kaymakamı Yüksel Ünal, şu anda 5 kurumun Karakür Mahallesindeki binada sürdürdüğü hizmetlerin yeni Hükümet Konağının yapımına kadar devam edeceğini bildirdi.
Çadıra oranla yeni binanın daha uygun bir ortam oluşturduğunu ifade eden Kaymakam Ünal, 19 Mayıstan bu yana çadır çilesini hem kendilerinin hem de vatandaşların çektiğini kaydetti.
Çilenin bitmesinin ardından yeni binaya taşınmalarının hizmet akışını hızlandıracağına vurgu yapan Kaymakam Ünal, “19 Mayıs'tan bu yana toz ve toprağın içerisinde ben başta olmak üzere diğer kurumlarda çalışan kamu görevlisi arkadaşlarım vatandaşların işlerini aksatmamak için özveride bulunarak hizmet vermeye çalıştık. Şimdi dar olsa da yeni binamızdan son derece memnunuz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com