Çağlayan Sarı-Lacivert!

Çağlayan Sarı-Lacivert!
"Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık için açılan davanın 8. duruşması yapılıyor. Savunmaların tamamlanmasının ardından tutuksuz yargılanma talepleri değerlendirilecek. M

"Futbolda şike" davasının duruşması sürerken, Fenerbahçeli taraftarlar adliye önünde, tutuklu yargılanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilere destek veriyor.

Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı önündeki alanda öğle saatlerinden itibaren kalabalıklaşmaya başlayan taraftar topluluğu, açtıkları pankart ve dövizlerin yanı sıra, tezahüratlarla başkan Yıldırım, yöneticiler İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Mali İşler Müdürü Tamer Yelkovan ve Amatör Şubeler Koordinatörü Cemil Turhan’a destek veriyor.

Fenerbahçeli taraftarlar, bugünkü duruşmada tahliye talepleri alınacağı için, Adalet Sarayı önünde büyük bir kalabalık oluşturmayı planlıyor.

Öte yandan, az sayıda Sivasspor taraftarı da ellerinde tutuklu yargılanan Mecnun Odyakmaz’a destek veriyor.

Tahliye talepleri görüşülecek

Türk futbolundaki tarihi şike davasına devam ediliyor. Çağlayan Adliyesi'nde bugün 8. duruşma yapılıyor. Mahkeme heyeti savunmaların tamamlanmasının ardından tahliye taleplerini de karara bağlayacak.

"Futbolda şike" iddiaları üzerine aralarında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu 23'ü tutuklu 93 sanık açılan davanın 8. duruşması görülmeye başlandı. Özel yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nce görülen duruşmaya aralarında Aziz Ylıdırım, Şekip Mosturoğlu, Bülent Uygun ve Olgun Peker'in bulunduğu 23 tutuklu sanığın tamamı katıldı.

Bir süredir hastanede tedavi olduğu için duruşmalara katılmayan tutuklu sanık menajer Bülent İbrahim İşcen'in de ilk kez salonda yer aldı. Duruşmayı aralarında Murat Özaydınlı ve Ali Yıldırım'ın da bulunduğu Fenerbahçeli yöneticiler de izliyor.

'HAYIRLI DEMEDİM SAĞLIKLI DEDİM' DEDİ

Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci,
Turanlı'nın savunmasının ardından "Biz 'Hayırlı karar' demedik; 'Sağlıklı' dedik. Medya yanlış yazmış" dedi. Bunun üzerine avukatlar itiraz etti: "Hayır öyle dediniz."(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com