Çağrı merkezine talibiz

Çağrı merkezine talibiz
Turkcell A.Ş tarafından çeşitli illerde kurulması planlanan Çağrı Merkezine Kütahya'da talip oldu.

Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kütahya Milletvekilleri Dr. Soner Aksoy, Doç. Dr. İsmail Hakkı Biçer, Hüsnü Ordu, Hasan Fehmi Kinay, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tuğcu, Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral'ın imzasıyla Turkcell A.Ş. Genel Müdürü Süreyya Ciliv'e gönderilen yazıda; “Turkcell Anonim Şirketi tarafından Çağrı Merkezi kurulması çalışmalarında, ilimiz Kütahya'nın aday iller arasında yer aldığını öğrenmiş bulunmaktayız.
 5350 sayılı Teşvik Kanunu kapsamında ve İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük illere ortalama 300-350 km. mesafede bulunan ilimiz, ekonomik ve sosyal gelişmeye ihtiyacı bulunan bir il durumunda olup, Dumlupınar Üniversitesi Merkez kampüsünde öğrenim gören ve il merkezinde yaşayan 28.000 üniversite öğrencisi mevcuttur.
Şirketiniz tarafından ilimize Çağrı Merkezi kurulması halinde imzası bulunan tüm kurumların her türlü yardımı yapmaya hazır olduğunu bildirir, ilimizin bu kapsamda değerlendirilmesini arzu ederek saygılar sunarız” ifadesi yer alıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com