Çakacak'tan Sivaslı İlçesi'ne ziyaret

Çakacak'tan Sivaslı İlçesi'ne ziyaret
Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Sivaslı ilçesini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. İlçe halkıyla da sohbet eden Vali Çakacak, tatar, Selçikler ve Pınarbaşı beldelerini de gezdi.

Uşak Valisi Özdemir Çakacak, Sivaslı ilçesini ziyaret ederek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. İlçe halkıyla da sohbet eden Vali Çakacak, tatar, Selçikler ve Pınarbaşı beldelerini de gezdi.
Uşak Valisi Özdemir Çakacak'ı Sivaslı Hükümet Konağı önünde, Sivaslı Kaymakamı Mustafa Yıldız ve Sivaslı Belediye Başkanı Zafer Küçükgöl, tatarından karşılandı. Sivaslı Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Çakacak, Kaymakam Mustafa Yıldız'dan ilçesinde yapılan hizmetler, çalışmalar ve ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı. Vali Çakacak Kaymakamlık ziyaretinin ardından esnafın sorunlarını da dinleyerek vatandaşlar ve çocuklarla sohbet etti. Esnaf ve çarşı ziyaretlerinden sonra Vali Çakacak sırasıyla, İlçe Jandarma Komutanlığı, Sivaslı Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve diğer kurumlarda da incelemelerde ve denetimlerde bulundu. Vali Özdemir Çakacak, Sivaslı İlçe merkezi ziyareti sonrası tarihi ve turistik öneme sahip, Sivaslı İlçesinin Selçikler beldesinde bulunan Roma imparatorluğu dönemine ait Sebaste şehrinde incelemelerde bulundu.
Vali Çakacak Selçikler, Tatar ve Pınarbaşı Beldelerinde de incelemeler yaparak belde halkıyla sohbet edip sorunlarını dinledi. Belde halkının kendisine gösterdiği samimiyetten duyduğu memnuniyeti ifade eden Özdemir Çakacak, “Devlet olarak amacımız vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmak ve yapılan hizmetleri yerinde incelemektir, Her zaman vatandaşlarımızın arasında yer alarak onların dertlerine ortak olup, yanlarında olduğumuzu göstermeye gayret ediyoruz” dedi.
Vali Çakacak, Belde halkı ile sohbetinde ihtiyaç sahibi özürlü ve fakir vatandaşların kendilerine bildirilmesini istedi. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan ağır özürlü bakıma muhtaç vatandaşlarımıza evde bakım hizmeti verildiğini, bakan kişiye de asgari ücret kadar ücret ödendiğini belirtti. Vali, ayrıca özürlü olan vatandaşlara da 2022 sayılı kanun gereği maaş verilerek mağdur edilmediğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com