Çakıcı Öyle Bir Talepte Bulundu ki!

Çakıcı Öyle Bir Talepte Bulundu ki!
Çakıcı-Ergin kardeşler arasındaki husumet mektup savaşlarıyla tırmanıyor..


Yeraltı dünyasının tanınmış isimlerinden Alaattin Çakıcı’nın ağır ceza mahkemesinde görülmek olan duruşmasını izleyen ses sanatçısı Adnan Şenses’in, Nuri Ergin tarafından ölümle tehdit edilmesinin ardından iki grup arasındaki mektup savaşı tırmanmaya devam ediyor. Çakıcı, Kandıra Cezaevi Savcılığı’na verdiği dilekçede, Nuri ve Vedat Ergin’in yattığı Edirne Cezaevi’ne nakledilmeyi talep etti.

Çakıcı, bu talebinin olumlu karşılanmaması durumunda ise Ergin kardeşlerin kendisinin yattığı Kandıra Cezaevi’ne gönderilmelerini istedi.

İKİLİ ARASINDA SERT DİYALOGLAR YAŞANMIŞTI
Edirne Cezaevi’nde yatan Nuri Ergin, Kandıra Cezaevi’nde yatan Alaattin Çakıcı’yı çocukları ve kardeşlerine yönelik suikast yapmayı planlamakla suçlamıştı. Çakıcı da Ergin’e “Veli Küçük’ün yosması, zenne” demişti. Ergin de Çakıcı için “zıpçıktı, kaşalot kaşar, kaşaroloji mezunu kaşaralog” gibi ifadeler kullanmıştı.

Nuri ve Vedat Ergin kardeşlerin, kendisinin yattığı Kandıra Cezaevi’ne nakledilmeyi istedikleri yönünde bilgisi olduğunu söyleyen Çakıcı, dilekçesinde, Ergin kardeşlere izin verilmesini, can güvenliğinden endişesi olmadığını ifade etti ve koruma da istemediğini belirtti. Çakıcı’nın, “çıkar amaçlı suç örgütü kurmak” ve “kasten adam öldürmek” suçlarından yaklaşık 68 yıl hapis cezası var.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com