"Çakma Amerikalı"

"Çakma Amerikalı"
Manisaspor'un tecrübeli kalecisi İlker Avcıbay, Simpson'ı sert bir dille eleştirdi.

Sansürsüzhaber - Spor Toto Süper Lig takımlarından Manisaspor'un file bekçisi İlker Avcıbay, twitter'daki kişisel hesabı üzerinden, takımdan ayrılan arkadaşı Joshua Simpson ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Avcıbay, Manisaspor ile sözleşmesini fesh eden ve İsviçre ekibi Young Boys'a transfer olan Simpson için, "Bu Joshua Simpson olayıyla ilgili yorumumu soruyorsunuz... Türkiye'yi, Türk insanını küçümseyen çakma Amerikalı için bir iki şey yazacağım..." dedi.

Tecrübeli eldiven, Manisaspor'dan ayrılan Joshua Simpson için şu ifadeleri kullandı :

"Simpson'ın özeti...  Çalıştığı hiçbir teknik adamı beğenmez. Herkesin arkasından konuşur, kamp olur kampı beğenmez. Kampı beğense oteli beğenmez. Oteli beğense yemeği beğenmez. Yemeği beğense yatağı beğenmez, antremanı beğenmez. Antrenmanı beğense sahayı beğenmez. Sahayı beğense, malzemeyi beğenmez, Manisa'yı beğenmez. İzmir'e taşınır İzmir'i beğenmez, İzmir'i beğense Türkiye'yi beğenmez. Sunexpress'i beğenmez, THY ister. THY beğenmez, özel jet ister. Daha da sayarım ama çok bile yazdım. İşte bizim baby face'in gerçek yüzü. Allah yolunu açık etsin."(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com