'Çakmak Gazı' Küçük Kızı Canından Etti!

'Çakmak Gazı' Küçük Kızı Canından Etti!
Arkadaşları ile birlikte poşet içerisine doldurdukları çakmak gazını soluduğu öne sürülen küçük kız, bu sabah yatağında ölü olarak bulundu...

Bursa'da arkadaşları ile birlikte poşet içerisine doldurdukları çakmak gazını soluduğu öne sürülen 14 yaşındaki Büşra Peksert, bu sabah yatağında ölü olarak bulundu. Polis kızın arkadaşlarını Çocuk Şubesi'ne götürerek bilgi almaya çalıştı.

Merkez Yıldırım İlçesi Ataevler Mahallesi Umut Sokak'ta oturan, İslam Uyar Lisesi 10'uncu sınıf öğrencisi Büşra Peksert, dün akşam babası Mümin Peksert'e “Mahallemizde oturduğumuz kız arkadaşlarımla ders çalışacağız. Onların evine gidiyorum” diyerek izin istedi. Kız arkadaşının evine giden Büşra Peksert ile adları açıklanmayan 4 arkadaşı ile iddiaya göre poşet içersine boşaltılan çakmak gazını soludu.

Burada uyuşturucu hap da aldıkları öne sürülen kızlardan Büşra Peksert, saat 23.00 sıralarında gelen babası tarafından alınarak evine gitti. Şakalaşarak eve gelip odasına çekilen Büşra Peksert, bugün saat 09.30'da yatağında cansız bulundu.

Polis, Büşra Peksert'in gittiği arkadaşının evinde içersindeki gaz olmayan çakmak, gazın içerisinde boşaltıldığı sanılan poşet ve bilgisayarlara el koydu. 3 kız öğrenciyi Çocuk Şubesi'ne getiren polis, ölüm nedeninin belirlenmesi için Büşra'nın cesedini otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com